2733
2739
من الان هفته هفدهم هستم توی هفته چهاردهم سونو رفتم نوشته بود گرید جفت یک . تا اونجا که سرچ کردم تا هفته بیست و دوم گرید باید صفر باشه . من سه تا سقط داشتم و این اخرین امید ن واسه بارداریه اگه اینم واسم نمونه دیگه توان روحی و جسمی ندارم
پسرم تنها دلیل زنده بودنم
مرسی عزیزم . ولی اخه من دیشب هر چی میخوندم همینو نوشته بود . نمیدونم چرا دکترم هم چیزی بهم نگفت . همش فکر میکنم متوجه اون موضوع نشده .ممکنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه مهم بود که حتما بهت میگفت بازم خودت دکترتو بهتر میشناسی دکتر من خیلی عجول بود طوری که من همیشه فکر میکردم متوجه نشده دفعه بعد که میرفتم دوباره سوال میپرسیدم میدیدم نه یادشه درسته که سریع عمل میکنه ولی خیلی بادقته ولی بازم همیشه نگران بودم آدم توی دوران بارداری از این استرس ها زیاد داره سعی کن فقط به چیزای مثبت فکر کنی ایشالا دوران بارداری رو به سلامتی بگذرونی و نی نی خوشگلتو بغل کنی
2731
امکان نداره متوجه نشده باشه ا ه مشکلی بود میگفت نگران نباش توکلت به خدا باشه یادمه دکتر من میگفت میگن در بارداری باید حتما وزن اضافه کرد من خانم بارداری داشتم که فقط 4 کیلو تا اخر اضافه کرده بود و بچه اش هم درشت بود این هم مثل همونه
وای مرسی خیلی اروم شدم . اخه من دوران پر استرسی دارم . توی محل کارم از وقتی باردار شدم خیلی اذیتم کردند . خیلی استرس دارم ولی به خاطر استفاده از مرخصی و سابقه بالای بیمه ام فعلا مجبورم تحمل کنم . بخدا روزی که گریه نکنک اون روز واسم شر نمیشه
2738
منم هفته 19 رفتم گرید یک بودم.نگران نباش
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ