2726
سلام دوستان فردا شب مادر شوهرمو دعوت کردم خونمون میخوام قیمه بادمجون خوشمزه درست کنم کمکم کنین
خدایا به خاطر همه داده ها و نداده هایت 'شکر'

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پیاز داغ فراوون بعد گوشت رو توش تفت بده یکم گوجه فرنگی بریز توی مخلوط کن و حسابی میکسش کن بعد لپه روبریز توی گوشت و پیاز و تفتش بده زردچوبه بزن و ادویه ی کاری بعد گوجه ای رو که میکس کردی بهش اضافه کن یکم آب بریز و بذار بپزه وقتی جاافتاد یکم آبغوره به عنوان چاشنی بهش اضافه کن بادمجون رو سرخ کن و بچین توش نوش جان
أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
زیره مزه اش رو محشررررررر میکنه اما کم ها خیلی نریز عاااااااااالیه من که هر کی میاد خونمون میگه قیمه های امام حسینه دارچین و پودر لیمو هم یه کمی هم از زعفرونی که گذاشتی واسه برنج بریز
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
البته من همیشه تو سفالی درست می کنم 6-7 ساعت میذارم آرووووم بپزه خودش لعاب میندازه بستگی به این داره که میزان آب و رب شما متناسب باشه اگه آب بیشتر باشه هر خورشی آبکی میشه و لعاب نمیندازه
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
چیکار کنم ک پیاز توی خورشتم معلوم نباشه من همیشه پیاز و تو غذا ساز خورد میکنم تا حدی ک اب میشه ولی وقتی اب خورشت و میریزی رو برنجت پیازه معلومه دوس ندارم اینطوری چیکار کنم هیچی از پیاز معلوم نباشه
خدایا به خاطر همه داده ها و نداده هایت 'شکر'
2706