2733
2739
عنوان

بیمارای دکتر الهام پورمطرود بیان داخل

53001 بازدید | 1595 پست
سلام من ماری 36 سالمه. یک فرزند دارم ده ساله. الان برای بارداری دوم تحت نظر پورمطرود هستم. یک بار هیستروسکوپی انجام دادم(سه سال پیش) . دکتر گفت طبق عکس رنگی که گرفتی سپتوم یا دیواره کوتاه رحمی داری و باید عمل شوی. حدود چهارسانت از جداره رحمم را با عمل هیستروسکوپی برداشت. ماه گذشته یک بار میکرو ناموفق داشتم با فقط یک جنین با گرید بی. الان منتظرم تا مهر ماه برای میکرو دوم اقدام کنم.
ماری اهوازی ******((((زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه هاست. ریشه هم هرگز اسیر باد نیست! زندگی چون پیچکی است! انتهایش می رسد پیش خدا .....))))))****** .
سلام ارام جون اره اهوازی ام
ماری اهوازی ******((((زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه هاست. ریشه هم هرگز اسیر باد نیست! زندگی چون پیچکی است! انتهایش می رسد پیش خدا .....))))))****** .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام ارام جون اره اهوازی ام کلینیک زکریا انجام دادم
2731
من بارداری اولم سال 83 بود و بعد از اون جلوگیری نداشتم و باردار نشدم دیگه. شوهرم واریکوسل دوطرفه گرفته البته شمارش اسپرمش خوب بوده طبق اخرین ازمایشهاش. دکتر بعد از عمل گفت شش ماه بعد بیا برا ای یو ای ولی من فرصت نکردم ککع برم. الان بعد از سه سال که رفتم گفت چون سنت داره میره بالا فرصت برای از دست دادن نداری که بخای سه بار ای یو ای کنی برا همینم وارد سیکل میکرو شدم. ارام جون من برم پسرم رو از کلاس بیارم. نیم ساعت دیگه انلاینم
2738
برو بسلامت خیلی شانس داشتی خدا بچه اول رو بهت داد ان شا الله دومیش هم بزودی میاد راستی من نبودم کنار اسمم دوتا وبلاگ هست حتما بهشون سر بزن مفیدن
هرگز فراموش نخواهم کرد که برای داشتن تو .......دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت
آرام جون من نمیدونم کلینینک زکریا اصلا چنین شناس داره یا نه؟!!! هزینه پانکچر و دستمزد دکتر و انتقال کلا سه میلیون شد. البته داروها هم حدود یک - یک و نیم شد
از نظر امکانات خیلی پیشم جالب نبود. کلا یه خونه هست که طبقه پایینش پذیرش است با یه سالن که ای یو ای توش انجام میدن و یه ازمایشگاه کوچیک. طبقه بالا هم یه اتاق عمل کوچیک داره با امکانات نسبتا کم. یه اتاق ریکاوری داره با سه چهارتا تخت. یه اتاق با پنج تخت هم داره برای انتقال جنین. همین. ولی وقتی اونو با کلینیکی مثل ابن سینا که مقایسه کنی زمین تا اسمون فرق داره. همین الان اگه تو وب سایت ابن سینا بری اصلا کلی کلینیک تخصصی ناباروری داره که توی یک مجتمع چندین طبقه هستش. یا رویان که اصلا به اندازه یک بیمارستان تخصصی بزرگه. زکریا حتی برای کارهای مراقبتی اش یک ماما هم نداره یک خانمی اونجا هستش که بعد رفتن دکتر کارهای مراقبتی و معاینه لازم رو انجام میده که کارش تحربی هست و تخصصی تو رشته های پرشکی یا پیراپزشکی نداره!!!!
من که از پدیرش اونجا امار بارداری هاشونو پرسیدم گفتن حدود بیست درصد کسایی که میان اینجا باردار میشن.
ارام جون تو مشکلت چیه؟ چند بار اقدام کردی؟پیش کدوم دکترها؟
سلام ماری جان ممنون که بهم اطلاعات دادی عزیزم من پارسال تهران رفتم برای میکرو ....رفتم پیش دکتر طرازی و بیمارستان ابان کارهام انجام شد ولی متاسفانه منفی شدم و جنین فریز هم نداشتم تهران رفتم هم بخاطر مسیر دور و هم هزینه های زیاد برام سخته دیگه برم اهواز هم نمیدونم پیش کی برم همینجور موندم یکی میگه مرمضی یکی میگه پور مطرود یکی نیک بخت و ....... مرمضی و ...توی بیمارستان آریا هستند در مورد جنین شناس فکر نکنم اینا دکتر جنین شناس داشته باشند شاید از کسانی استفاده کنند که علوم آزمایشگاهی خودن
هرگز فراموش نخواهم کرد که برای داشتن تو .......دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت
مشکل من اول کم تحرکی شوهرم بود بعدش حاملگی های خارج از رحک خودم که دیگه نباید بزارم طبیعی باردار بشم چون برام خطر داره وبلاگهایی هم که بهت گفتم از سال 90 درست کردم و اطلاعات دوستان هستند در مورد میکرو ..... یکی از دوستان همین جا دزفولی هست چند بار رفت تهران نتیجه نگرفت بعد رفت پیش دکتر جنتی دزفول الان باردار شده این دکتر شاگرد دکتر افلاطونیان بوده یزد الان اومده دزفول کارش رو ادامه میده خودش دزفولیه موفق باشی عزیزم
2706