2410
2553
http://hodana.ir/fa/news/20743/%D9%84%D8%AD%D8%B8%D9%87%E2%80%8C%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%86%E2%80%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4%DB%8C%E2%80%8C%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D8%AD%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%E2%80%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA%D8%B9%DA%A9%D8%B3
انسان در هر نقطه ای از زمین رو به قبله بایستد، میدان مغناطیسی بدنش بر میدان مغناطیسی زمین منطبق می گردد و در مدتی که در نماز است میدان بدنش منظم می شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
باعرض پوزش اصلا یادم نبود. خانمای باردار وحساس لینک و باز نکنن.درکل هر لینکی مربوط به داعش رو باز نکنن چون فقط تصاویر دلخراش دیده میشه
انسان در هر نقطه ای از زمین رو به قبله بایستد، میدان مغناطیسی بدنش بر میدان مغناطیسی زمین منطبق می گردد و در مدتی که در نماز است میدان بدنش منظم می شود.
نه بهاری واسه تو که خودت اکشنی اینا چیزی نیست از دوره عکسش
من که از دیدنش خوشحال شدم
نه بابا چیزی نیست... با جسم و روح با هم به نزد پروردگار رفته یکی شون... ذلیل مرده!
حیدر بابا ایلدیریمنار شاخاندا .... سلّر سولار شاکّیلدیئیپ آخاندا...گیزلار اُونا صف باغلیئیپ باخاندا...سلام اُلسون شُوکتیزه إلیزه... منیم دَبیر آدیم گَلسین دلیزه.....
2714
خاک برسرا یه چیزایی تو نت الان خوندم حالم بد شد .زنها رو مجبور به جهاد نکاح کردن وهرکس خودشو معرفی نکنه تو ملا عام بهش تجاوز میکنن و میکشنش
آره گفتن خودتو بترکون میرسی خدمت حوریان بهشتی!!!! ازبس که شستشوی مغزی دادن این طرفداراشونو
2706