2737
2734
سلام.هفته15بارداریم.موهام خیلی بد و چند رنگ شده. موهای سفیدم 7-8سانت زده بیرون. نمیتونم رنگ کنم. 5شنبه هم عقد خواهرزادمه. بنظرتون چیکار کنم؟ احساس خوبی به پوستیژ ندارم. لطفا کمکم کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من شهرستانم اره بعضی هاش واقعا طبیعی به نطر میرسن نه که موی طبیعی باشه ولی واقعا طبیعی به نطر میرسن من روی مو بقیه دیدم جالب بود برام به جای اینکه هر بار پول ارایشگاه بدن یکییخرن چند تا عروسی استفاده میکنند در مورد رنگ گیاهی نشنیدم ولی قبلش با دکترت مشورت کن
من بعد از ٣ماهگى موهامو رنگ کردم ، بهتره با دکترت هم مشورت کنى رنگ موى بدون آمونیاک باید استفاده بشه مارک اورآل بدون آمونیاک داره
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
حنا تو ماههای اول ممکنه سقط بیاره سرچ کن رنگ فیتو هست 40 میلش حدود 50 تومنه آمونیاکش خیلی کمه دکتر من گفت اونا میتونی ماه 4 به بعد استفاده کنی یک راه دیگه یک پوشاننده های ریشه مو هست شبیه رژ قهوه ای و مشکی اینها داره میتونی موهات را درست کنی جاهاییش که سفیدها بیرونه اونرا بکشی روی موهات
2706