2726
من امسال کنکور شرکت کردم و میخوام انتخاب رشته کنم ولی توی انتخاب موندم، میخوام از شوهرم کمک نگیرم، چون آخرش مجبورم میکنه، توی رشته موردعلاقه اون شرکت کنم، شماها هم که هر چی تاپیک میزنم درست و حسابی کمکم نمیکنید.
واقعا مامان شدم!!! [smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
انسانی شرکت کردم.الان بین حسابداری حقوق روانشناسی تاریخ موندم. خودم تاریخ دوست دارم ولی همه میگن که خیلی سخته. حسابداری رو شوهره میگه به روحیه تو نمی خوره و سخت هست، ریاضی هم زیاد داره. روانشناسی رو بدم نمیاد. خانوادم کلا نظرشون روی حقوق هست ولی خودم می ترسم کم بیارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روانشناسی خوبه حقوق سخته تاریخم سخته حسابداری هم چیزای مشکل داره اگه نمیخواهی سر کار بری یه رشته ای بخون که تو زندگی واست کاربرد داشته باشه به هر حال هر کدوم سختی خودشونو دارت
اللهم صل علی محمد و آل محمد
شوهرم میگه یا چیزی که خیلی دوست داری رو بخون یا چیزی رو بخون که آخر عاقبت داشته باشه. یعنی تاریخ که علاقمندی من هست یا حقوق که می دونم خانوادم حمایتم میکنند. ولی میترسم برم و توش بمونم، آبروریزی بشه.
2706