2726
سلام مامانای عزیز: با اجازه خانم مدیر، فری خانمی، یه تاپیک زدیم با عنوان خرید سیسمونی های مامانای دی ماهی. تا بهم کمک کنیم و نظر بدیم واسه خرید سیسمونی. از مامانای با تجربه می خوایم لطفا کمکمون کنن ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه تاپیک خیلی خوب توی نی نی سایت هست در این مورد
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2728
من تاپیک تجربیات استفاده از لوازم سیسمونی رو تو نی نی سایت خوندم حدود 40 صفحه اولش رو.صفحات آخر هم به روز هستن و همه مامانا جمعن.برای کسب تجربه اونجا خیلی خوبه.منکه کلی چیز یاد گرفتم و الان دیگه جواب خیلی از فروشنده ها که از ناآگاهیمون سو استفاده میکنن رو میدم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
سلام مامان ها: من تو متولدین دی هم نوشتم ، یه تاپیک هست به اسم "تجربیات استفاده از سیسمونی" http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=139095 خیلی خوبه. عالیه. من خودم کلی چیز بیاد گرفتم. ولی خوب هم قدیمیه، هم نزدیک 500 صفحه هست. ولی اینجا با همیم، هرکی از هر جا یا تجربه شخصی داره بگه، و خوبیش اینکه که همه نی نی هامون متولد دی هستن.
سلام صبا جون، منم همون جا رو خوندم که تصمیم گرفتیم یه تاپیک مخصوص دی ماهیا بزنیم. من فعلا وقت کردم 14 صفحشو بخونم، شما از صفحه 40 تا آخراش رو نخوندی دیگه؟ دقیقا منم مثل شما هرجا فروشنده میاد چیزی رو به زور بهم بقبولونه، دیگه گول نمی خورم !
سلام ماهه: منم نینیم دخملیه. رنگ های سرویس پسرونه خیلی شیکه، ولی دخترونه همش صورتی و بنفشه. منم میخام رنگ متفاوت باشه. سبز پسته ای هم پیشنهاد خیلی خوبیه :) یعنی سرویس کالسکه و ایناش رو سبز بگیری؟ سرویس چوبش رو سفید و طرخ چوب؟
من تا 40 رفتم دیدم دیگه داره تکراری میشه قیمتها هم که به روز نبودن و تازه مارکها هم تغییر کرده.میدونی بیشتر باید از تجربه کسایی استفاده کنیم که الان مامان شدن و دارن از سیسمونیشون استفاده میکنن.اینطوری چیز بیخود و اضافه نمیخریم.من دیگه رفتم آخراش تا الان هم همه خوب جواب به سوالام دادن.در واقع اوایلش برای یاد گرفتن کلیات خوبه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
آره فکر کنم مشکلی نباشه سرویس چوبش رنگش ساده باشه بهتره اصلا رنگی دوست ندارم سرویس کالسکه هم که دیدی حالا پارچه های طرح دار با یه رنگ ساده میزنن رنگ سادش احتمالا سبز باشه
خدایا نی نی مو بهم ببخش و نگهدارش باش
سلام مامانا ونوس جون دست گلت درد نکنه منم تا الان که تو ماه پنجم فقط واسه گل پسرم رنگ رو انتخاب کردم که بازم احتمالا بنفش و طوسی خرید می کنم خیلی در مورد ست کالسکه و کریر و ... تحقیق کردم نمی خوام خیلی گرون باشه ولی خوب میخوام یه مارک خوب بخرم کسی هنوز نخریده؟ یا نزدیکانش ندارن که راضی باشن؟
خداوندا مرا آن ده که آن به ... طراوش رحمتت را بر صورتم احساس می کنم آن زمان که فرزندم در وجودم تلنگری می زند که به آسمان نگاه کن ... مهربان خدایی نگاهت می کند...
صبا جون چس منم تا 40-50 بیشتر نمی خونم دقیقا، قیمت ها که یه عالمه تغییر کرده. آفررررین، هیچی مهمتر از مامانایی نیست که الان نی نی هاشون 2 سالشونه، یعنی کامل می دونن کدوم وسیله لازمه و ضروریه و کدوم الکی. خیلی هم مهمه. و تجربه هایی که واقعا خیلی ارزش داره. اآخراش کدوم صفحه ای؟ همه به روز جواب می دن که منم برم آخراش؟
2706