2737
2734
عنوان

من چربی خون دارم چه کار کنم ؟

103673 بازدید | 48 پست
از وقتی ازدواج کردم چاق شدم پشت اون هم چربی خون گرفتم یعنی کلسترول خونم بالا رفت حدو 220 تا 250 تو ماه رمضان رفتم تست دادم دیدم تری گلیسیرید خونم هم که قبلا مشکلی نداشت رفته بالا من چه کار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیوونگی نداره اتفاقا چربی خون بالا نشون دهنده اینه که خانم خونه غذای چرب و چیل میپزه پس تقصیرو گردن ازدواج ننداز من برنجو با اب بیشتر میزارم ولی یک قاشق روغن نمیریزم خورشت هم یک قاشق میریزم توش ادویه سرخ میکنم .. بقیه چیزا اب پز
:(
دیوونگی نداره اتفاقا چربی خون بالا نشون دهنده اینه که خانم خونه غذای چرب و چیل میپزه پس تقصیرو گردن ازدواج ننداز من برنجو با اب بیشتر میزارم ولی یک قاشق روغن نمیریزم خورشت هم یک قاشق میریزم توش ادویه سرخ میکنم .. بقیه چیزا اب پز
:(
2738
منم بعد از زایمان دخترم چون تقریبا استراحت بودم خیلی چربی خون بالایی داشتم فقط چند ماه تا حد امکان چربی رو از غذاها حذف - هر روز نیم ساعت پیاده روی با فعالیت بدنی بالا مشکلم بعد از چند ماه حل شد تا الان هم دیگه چربی نگرفتم
سلام منم کل خانواده همسرم چربی خون بالا دارن. حسابی هم رعایت میکنن اما ارثیه دیگه. اما من فامیلا کلا چرب و چیلی هیچ چربی خونی هم نداریم. اگر مشکلت با تغذیه بوجود اومده که با رعایت کردن بیشتر از بین میره اما اگر ارثیه علاوه بر رعایت باید حتما ورزش و پیاده روی در برنامت باشه. همسر خود من هر سه ماه بهار و پاییز میره حجامت و خیلی خوبه. مصرف مواد غذایی مثل شوید و ... که چربی خونو پایین میاره هم خوبه.
ورزش بهترین راه درمانشه روز 20-3- دقیقه حداقل ورزش که عرق بریزی 2. سوسیس کالباس کلوچه ممنوع 3. روغن زیتون و گردو و بادام عالیه در حد کم روزانه بخور 4.روزی 2 قاشق عسل بخور 5. روغن غذاتو حذف کن و به جاش از روغن زیتون استفاده کن 6. برنجتو روغن نده 7. گوشت قرمزو بدون چربیش استفاده کن 8.محصولات لبنی همه کم چرب
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
همه چربی های خون ربطی به تغذیه نداره من خیلی ها رو می شناسم که خیلیییییییییییییی رعایت می کنن و اصلا اهل چرب و چیلی نیستن و اندام و وزن و قد مناسبی دارن ولی چربی خون دارن جیمی جون همه چی ربط پیدا نمی کنه به آشپزی خانوم خونه یه سری از چربی های خون ارٍثیه یه سری از اعصاب البته تو تهران و شهرهای بزرگ چربی خون داشتن حتی تو جوون ها عادیه و اگه همه برن آزمایش بدن بیشترشون چربی خون دارن اونم بدون علائم به خاطر آلودگی های هوا و سربه توی هوا و خیلی مواد غذایی که آماده هست و شما نا خواسته مجبوری مصرف کنی و ربطی هم به تغذیه و روش آشپزی شما نداره نمونش همین محصولات لبنی که چند روزه گندش بالا اومده و پر از روغن پالم هست
خدا جونم خیلی دوستتتتتتتتت دارم ....[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2706