2733
2734
سلاااام ما 3 ساله تویه خونه 60 متری طبقه سوم یه خوابه مستاجریم........یه بچه هم دارم.....به شوهرم گفتم امسال دیگه بلند شیم بریم دوخوابه بگیریم....باید حداقل پول پیشمون 15 تومان بزاریم...شوهرم میتونه جور کنه ولی چون کارش ازاده رادستش نیست که بده این پولو و جابجا بشیم همش میگه امسال هم بشینیم..منم کلافه شدم..اونم لج کرد گفت اصلا جابجا نمیشیم.....چکار کنم از خر شیطون بیاد پایین؟خیلی عصبی هستم تو این خونه........
به امید خدا من به هدفم میرسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2 ماه مونده تا قراردادمون تموم بشه.......خوب بهش گفتم به املاکی ها بسپر برای خونه میگه نمیخواد.....به خدا هر روز که تو این خونه سر می کنم یک سال میگذره از بس خسته شدم...ولی نمیفهمه.....
به امید خدا من به هدفم میرسم
2728
امروز گفتی اعصابش داغون شد دیگه امشب ادامه نده فردا بازم بگو اما متفاوت، مثلا فلانی خونه دوخوابه گرفتههههه انقده خوبههههه! پس فردا دخترخالت اومد خونمون میگه وا قلبم گرفت... هرروز یجور بگو قرارنیست یک بشکن بزنی همه چی درست شه! به مرور زمان
Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
حالا امسال هم یه جوری طاقت بیار همینجا بمونین بعدا که شوهرت عصبانیتش تموم شد بشین باهاش حرف بزن بگو چون تو گفتی امسالم تحمل میکنم وبعد باهم درمورد جابجایی حرف میزنیم
یه پسر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره:-))