2737
2734
سلام دوستان عزیزم. تو اخبار دیروز متوجه شدم که یکی از بازمانده های حادثه دلخراش سقوط هواپیما محمد مزرعتی یک ساله هست که به طرز معجزه آسایی همراه پدر و مادرش نجات پیدا کردند. اما متاسفانه هر سه دچار سوختگی شدید شدند. مامانش سوختگی 60 درصد و باباش 80 درصد. دوستان خوبم بیاین همگی برای شفای این خانواده به درگاه خدای مهربون دعا کنیم و ازش بخوایم که مامان و بابای علی کوچولو رو براش حفظ کنه. آمین... (اسم پسر کوچولومون گویا محمد هستش و من اشتباهی تو عنوان تاپیک نوشتم علی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهی اون خدایی که نجاتشون داده شفاشونم بده امین. برای شفاشون صلوات
₪خداااایاشکرت به خاطرمعجزه ای که بهم بخشیدی امام رضاممنونم ازضمانتت ان شاالله روزی بشه که همه منتظرامامان شده باشن ااالهی امین₪ ¤¤خاله هابرای سلامتی نی نی خودموخودت صلوااااااااات¤¤
2738
٨٠ درصد؟؟؟ خیلی نمیشه امید داشت ولی ای کاش لااقل مادره برای بچه اش بمونه و اگه قراره هر دو برن بچه هم نمونه
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2706