2726
من در هفته هفتم و هشتم ساکم جنین نداشت هفته نهم یک چیزی که دکتر گفت احتمالا جنین است و به اندازه 45 میلیمتر دیده شده می خواستم بگم نکنه شروع مولار است البته سونوگرافی گفت مولار نیست شرمنده موقع دستشویی قطره هایی که هسته زرد دارند دیدم خیلی نگرانم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مولار داشتم فته نهم مشخص شد مولار ه دقیق یادم نیست ولی بعداز کورتاژم تا چند ماه هر 15 روز از میدادم تا یه سال هم تحت نظر دکتر بودم بعد از 1سالو3ماه باردار شدم جنین تو هفته 7 سالم بود ولی یهو خونریزی کم داشتمو قطع شد سونو دادم گفتن پشت جنین یه مولاره که جنین رو از بین برده دوباره سقط کردم 4ماه بعد پری نشدم رفتم سونو گفتن هیچی مشخص نیست امپول زدم تا40-50 روز خونریزی ولکه بینی داشتم که دوباره تحت نظر دکتر بودم تا 1 سال بعد باردار شدم واینبار سالم بود خداروشکر
2728
مولار یه توده خونی که درون ساک حاملگی به جایی جنین تشکیل میشه ممکنه تخمک وپ.چ یا ضعیف باشه ممکنه اسپرم مشکل دشته باشه اگه خوش خیم باشه واون هورمون بعد از سط تو خون مادر بیاد پایین وبه صفر برسه که هیچ اگه خدای نکرده بدخیم باشه باید شیمی درمانی بشه مادر یه جور سرطانه تقریبا مال من دفعه دوم جنین سالممو خورده بود یعنی از بین بردش
2706