2703
2553
برین صفحهء 318 روی لینکی که گذاشتم ... سورپرایز دارم براتون ... برای منم دعا کنید ایشالا همه مامان بشیم صلوات بفرست روزهایی که اقدام ممنوعهههههههه....... 1- بین اطلوعین نباشد..... یعنی از اذان طبح تا طلوع خورشید 2-بین غروب تا تاریک شدن نباشد 3-هنگام خورشیدگرفتگی وماه گرفتگی نباشد 4-هنگام زلزله نباشد 5-در اول شب نباشد 6-در اول ،وسط،اخر ماه قمری نباشد{باعث کم عقلی وجذام میشود} 7-شب عید فطر وعید قربان نباشد{معلول شرور وزشت میشود} 8- به عورت همسر نگاه نکنید 9-ذکربسم الله الرحمن الرحیم در شروع 10-پشت به قبله وروبه قبله نباشید 11- دراخر شب باشد{فرزند عاقلتراست} 12-بعداز ظهر نباشد 13-باهم سخن نگوئید{در هنگام اقدام} 14- دو روز مانده به اخرماه جماع مکن{ فرزند خدمتکاربه ظالم میشود} 15- ومهمتر ازهمه روزای قمردر عقرب نباشد روزهایی که عالیه برای اقدام........... شب دوشنبه ..... شب سه شنبه.... شب پنجشنبه...... ظهرپنجشنبه که افتاب وسط اسمان است شب جمعه....... روز جمعه پس از عصر..... شب جمعه بعداز نماز عشاء..... سلام دوستای گلم اینجا حرف نا امید کننده شدیداً ممنوعععععععههههههه.......... دعواتون میکنم........ فقط اومدیم به هم امید بدیم ..... بدون اینکه غر بزنیم........ واینکه تا روز زایمان به هم وفادار باشیم وبه هم سر بزنیم.................. دوستتون دارم مامانای اینده ......................................در ضمن دوستای گلم شهرتونم بگید دلامون به هم نزدیک بشه.... بچه ها هرکی وارد میشه ... 1-اشمس؟؟؟ 2-بچه چندمشه؟؟؟ 3-چندوفته اقدامه؟؟؟ 4-ایابیماره یا نه؟؟؟{بیماری مربوط به موضوع} 5-تاریخ روزی که از مثبته 6-وبالاخره تاریخ زایمان به امید خدا من بانام کاربریه سلاله... اقدام برای فرشته دوم اقدام جدی فعلا نداشتم...تهران مخمل طلا فرشتهء اول تواقدامه پلی کیستیکه گل بهار فرشتهء اول تواقدامه قزوین فرشته فرشتهء اول به قول خودش دردست اقدامه تهران سحر 24 فرشتهء اول اواسط شهریور اقدامه تهران گیس گلابتون فر شتهء اول تواقدامه پرولاکتین بالا مصرف دارو تهران سپیدار مامان انا شهریور اقدامه فرشتهء دوم فرشته ماه دوم اقدام تهران مامان امیرشایان فرشتهء دوم تواقدامه مامان ندا کیست داره اقدامه ... به قول خودش داغونه ... مامان بشه صلوات بفرست اروشا مهناز فرشتهء اول اقدامه نکیسا ماه دوم اقدام خانومی فرشتهء دوم تو اقدامه سونیا فرشتهء دوم تواقدامه همیشه عاشق شهریور اقدامه رژیم دختر دار شدن داره مهسا فرشتهء دوم تو اقدامه تهران مامان عسلی ملودی ساناز فرشتهء اول دوماه دیگه اقدامه تهران توپولووووو فرشتهء اولی میره تواقدام یه سقط داشته شهرباران فرشتهء اول یه هفته اقدامه نفسی لوگی جوانا فرشتهء اولی 5ماه اقدامه سنندجی فاطمه فرشتهء دومی اقدامه قم زهرا فرشتهء اول تواقدامه یه سقط داشته ترمه رز جیک جیک دخمل بابا فرشتهء اول دوماه اقدامه قرص کلومفین مصرف میخوره مامان امیرعباس دوماه اقدامه نبات فرشتهء اول تواقدامه یلدا فرشتهء دوم تهران محیا یه سقط داشته فرشتهء اول 4ماهه اقدامه سحر دوماهه اقدامه مریم گلی سه ماهه اقدامه مامی مبینا تو اقدامه یاس تواقدامه زیبا شش ماهه اقدامه ولی چهار ماهش اشتباه بود!!! ماری تو اقدامه اسیه کیست داره تو اقدامه سان تانریم ماهونی نی نی نازم پریا سیلا خدا کنه مامان شم گلشن تواقدامه سامی 60 فرشتهء اول سقط خود به خودی داشته قرص متفورین مصرف میکنه اسمان اور لیدی فرشته دوم شیرین بانو فرشتهء اول شادی فرشتهء دوم سه ماه دیگه اقدامه شیوابانو فرشتهء اول سروناز خانووم مینا فرشتهءدوم شیراز سحر یک ماهه اقدامه شادی 1991 تو اقدامه هانا ادرینا تو اقدامه هلیا بانو 5ماهه اقدامه تارا تو اقدامه پس دوست داره قم سارا ترنم هانی المهدی تو اقدامه سی سی مامان ارتین تو اقدامه با کلومفین مامی ندا تو اقدامه فاطیما ای کاش هلیا66 به علاوه 3 ماهه اقدامه سابرینا ستاره ماهان مامان بهار شاید فردا جزیره سهیلا مریم sh مینا درگلاسماء فرشتهء دوم تو اقدامه پسر دوست داره عسل بانو فرشتهء دوم تواقدامه بنیسا دنیا نیلا نفس مهسا خانومی گل یخ تو اقدامه سودا فرشتهء اول تو اقدامه پریا وپرهام تو اقدامه فرشتهء اول ترنم فرشتهء اول کرج سیسمونی کوچولو فرشتهء اول تو اقدامه نی نی طلایی تواقدامه اسیه فرشتهء اول تواقدامه نازنین تنهانیست. فرشتهء اول دوبار سقط داشته اسماء فرشتهء اول تو اقدامه سارینا فرشتهء اول تو اقدامه نلی بانو فرشتهء اول تو اقدامه مامان حلما فرشتهء اول تواقدامه پریسا جون مینوئی مریم مامان نرگس جون تو اقدامه فرشتهء دوم مشهد شیوا فرشتهء دوم تو اقدامه مه سیما فرشتهء دوم تواقدامه محدثه فرشتهء اول مهر میره اقدام شادی دوساله اقدامه ... پلی کیستیکه مارال 68 فرشتهء اول ... تواقدامه مامان ارش فرشتهءدوم ... از دی تو اقدامه مامان پاشا...ت.اقدامه هما تو اقدامه فریبا 4ماهه تو اقدامه مهرانه تو اقدامه فرشتهء اول مامان کنجد{نسیم} مامان مامانی الینا تو اقدامه فرشته اول هیوا ازمهرمیره تو اقدام فرشته اول فرفری تو اقدامه فرشتهء اول ناعمه تواقدامه فرشتهء اول افتاب تو اقدامه فرشتهء اول سحرمامی تو اقدامه فرشتهء اول ارایشگرتواقدامه فرشتهء اول نفس میخواد بره اقدام فکرمیکنه زوده فرشتهء اول 20سالشه! سانای تو اقدامه فرشته اول شیدا تو اقدامه فرشته اول پانته ا جون 4ماهه اقدامه فرشته اول شبنم فرشته اول تو اقدامه sepgood...سپیده جون تو اقدامه دختر دوست داره مریم حسینی تو اقدامه فرشته اول بانو 120 دوماهه اقدامه فرشته اول... میگه خسته شدم براش دعا کنید پارادایس فرشته اول تو اقدامه مهدیه دوماهه تو اقدامه برای فرشته اول رزا یه سقط داشته والان تو اقدامه برای فرشته اول رز تو اقدامه فرشته اول اولین مامان .....................سیلاجون مبارکه 93/6/2...هورااا... دومین مامان....................ادرینا جون مبارکه93/6/2...هورااا... سومین مامان ....................سی سی جون مبارکه 93/6/2...هورااا.... چهارمین مامان...................مامان امیرعباس مبارکه 93/6/6...هورااا... پنجمین مامان ...سوره کوچولو بعداز 5سال مامان شد مبارکه93/6/15 ...هورااا... ششمین مامان ...مریم مامان نرگس جون مامان شد مبارکه93/6/15 ...هورااا... هفتمین مامان ... خودم {هنوز از ندادم ولی بی بی چکم دوخطه شد} مامان شدم مبارکه 93/6/18 هورااا... هشتمین مامان... گل بهاری مامان شد مبارکه 93/6/19 هورااا... نهمین مامان ... سارینا جون مامان شد مبارکه هورااا... دهمین مامان ... سونیا جون مامان شد مبارکه هورااا... یازدهمین مامان... سی سی جون مامان شد مبارکه 93/7/5 هورااا... دوازدهمین مامان ... مهنازگلی مامان شد مبارکه 93/7/5 هورااا... سیزدهمین مامان ...مامان امیرعلی مامان شد مبارکه 93/7/9/هورااا... چهاردهمین مامان ... ملودی مامان شد مبارکه ......... هورااا پانزدهمین مامان .... گلبهار مامان شد مبارکه .......هورااا شانزدهمین مامان ...شادی مامان شد مبارکه........هورااا هفدهمین مامان .....ترنم مامان شد مبارکه ............هورااا هجدهمین مامان...مهسان مامان شد مبارکه........هورااا
خدایا شکرت هزاربار شکرت ...
من تو اقدام بودم که فهمیدم پلی کیستیکم میام و سر میزنم به تاپیکت ایشالا همگی باردار شیم و نی نی مون به سلامتی به دنیا بیاد
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام منم چندوقته تو اقدامم ولی پرولاکتینم بالا بود نمیذاشت که باردار بشم دارو مصرف کردم الان دومین ماهه که بدون مشکل اقدام میکنم دوستان
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.
2714
عزیزم معمولا تخمک گذاری ها تو هفته دوم پاک شدن رخ میده من خودم تخمک گذاریم 10روز بعد از پریودم ولی بازم بدنها با هم فرق میکنه
یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی بعدشم بگی به سلامتی خودم که انقد تحمل داشتم.
منم خیلی به قمر در عقرب اهمیت میدم گل بهار جان کتاب ریحانه بهشتی رو خریدم خیلی مطالب خوبی داره
2706