2737
2734
عنوان

کسی ازطریق قانون جذب باردارشده

800 بازدید | 32 پست
خیلیامیدونیدهرجی بکی وبخای همون سرت میادوبدست میاری من باورش کردم هروقت توتب وتاب یجیزبودم بدست اوردم
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان نمیدونم برای اینکه بارداشم جیکارکنم مسلن هروزبه فکرنی نی باشم یابرم براش عروسک ولباس بخرم واقعن نمیدونم جی تصورکنم خاهشن هرکی بااعتمادبنفس اینکارکرده بیادکبه اخه من هنوزترس دارم وفکمیکنم باردارنمیشم
من همیشه میکفتم جاری نمیخام داشته باشم وشوهرم شهریوری باشه جاله شوهرم تک بسرخهست وشهریوری
من چند سالیه وزنم خیلی رفته بالا من هر چی رژیم بگین گرفتم و طب سوزنی همش تو چند ماه وزنم میومد پایین بعد باز می رفت بالا کلا این وزن و غذا رو مغزم بود چند وقت پیش تو همین نی نی سایت یه بچه ها گفت کتاب های آنتونی روبینز را خونده و از اون طریق وزن کم کرده منم یکی از کتاباشا از نت گرفتم و دارم می خونم باور کنید از اول هفته دیگه اون حرصی و اشتیاقی که به خوردن دارم را ندارم برای همین بهتون پیشنهاد می کنم برید و کتاب های این نویسنده را بخونید
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
2738
منم همش میگم ایندفعه تو بارداریم هیچ مشکلی پیش نمیاد و بچم سالم میاد تو بغلم ایشالا که بهش میرسم، واسم دعا کنید
خدایا مواظب هدیه ای که بهمون دادی باش... کمک کن سالم وبه موقعش بیاد تو بغلمون انشاالله
این تابیک زیادتوسایت هست نکاه کنیدمن فقط میخام بدونم جی بکم وجکارکنم تازودحامله شم زنداییم دوازده سال حامله نمیشداماهمیشه میکفت بجم بجم من تودلم میخندیدم جخه اعتمادنفسی داره اماالان حاملست
من کتاب راز و4اصل اسکاول شین خوندم عالیه امامدام بایدبخونیم ببینیدفقط باید انرزی مسبت واعتمادبنفس بالاداشته باشیم وکلما فرض کنیم نی نی میاد امامن خودم ازونجاییک استرسیم نیازبه کمک وتضویق یکی دارم
من الان یکم اتسرس کزاشتم کناروهمش دارم فکرروزی میکنم باردارم فقط یکی توسایت میکفت برویک لباس نینی یا عروسک بخر
اکرکسی این روش تست کرده بیادبکه باهم هروزتوفکر نینی وسیسمونی باشیم ومطمینم یکروز نینی دارمیشم جون هرجی خاستم برام دست امد
2706