2737
2734
من نمیدونستم از این لباسها توی ایران هم اومده.الان سایتش رو پیدا کردم:http://www.iliahealth.com/
کسانیکه خریدن میشه بگن راضی بودن یا نه؟قیمتش چنده حدودا؟اخه قیمت نزده

یه مسئله دیگه.من همیشه میخواستم وقتی ایشالله به امید خدا خواستم اقدام کنم موبایل و کامپیوتر رو کاملا کنار بذارم و مایکرووو هم کنار بذارم و حتی تلفن بی سیم رو از پریز بکشم و از تلفن ثابت استفاده کنم.به نظر شما این کارها کافیه؟یا حتما باید لباس ضد امواج بخرم؟؟؟با توجه به اینکه همیشه توی خونه هستم و میخوام استراحت مطلق کنم به نظر شما این کارها کافیه؟؟؟؟یا فکر میکنید امواج پارازیتی و مخابراتی رو نمیشه هیچ جوری از دستش در امان بود حتی اگه همش توی خونه باشی؟؟؟؟؟

راستی یه سوال دیگه:اگه فکر میکنید لازمه بخرم الان بخرم یا بعد از بارداری؟؟؟؟؟؟؟اخه میگن این امواج از باردار شدن جلوگیری میکنه

پیشاپیش از همفکریتون تشکر میکنم
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
راستی توی همین سایت یه پشه بند ضد امواج هم دیدم خیلی جالب بود برام.اگه ادم استراحت مطلق باشه میتونه فقط اونو بخره
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
وای شاتوت چقدر حساسی حتی اونهایی که سقط داشتن این کارها رو نکردن منم که حامله بودم 24 لاب ب رو بام بود نی نی سایت بودم خانمی تو اقدام بکن توکل به خدا حالا احتیاط خوبه نه تا این حد موفق باشی
خداوندا طول عمری با عزت به پدر مادر خوبم. عطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی یه سوال مهم: توی این سایت لباسهاشو نوشته ضد امواج مخرب الکترومغناطیس ، ضد الکتریسیته ساکن ، ضد اشعه ماورا بنفش
امواج پارازیتی و مخابراتی و کلا امواجی که دور و بر ما هستن جز این امواج هستن یا خیر؟؟؟؟اگه اطلاعی دارید بگین ممنون میشم
2728
مریم جون من یه بار سقط داشتم. و خیلی میترسم خدای نکرده اینبارم اون تجربه تلخ تکرار بشه.باور کن هر وقت یادش میفتم تنم میلرزه.تازه میگن این امواج سرطانزا هستن.و خیلی خطرناکتر از اون هستن که اثرشون الان معلوم بشه
یعنی هیچکس با من موافق نیست؟؟؟؟؟؟؟هیچکس از این لباسها نخریده و یا قصد خریدشو نداره؟؟؟؟خب پس لااقل منو راهنمایی کنید که بخرم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟و ایا این امواج پارازیتی و ... جز امواج اکترومغناطیسه؟؟!!! البته فکر نکنم
ای بابا هیشکی موافق این لباسها نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس چرا انقدر تاپیک میزنین در بودن ضرر این امواج؟؟؟؟؟؟؟؟چرا همه از این جور تاپیکها استقبال میکنن اما الان حاضر نیستن جواب منو بدن........
2738
اونایی که میگن من زیادی حساسم اینو نخوندن؟؟؟http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=92723
هرچی خدا بخواد همون می شه گلم نگران هیچی نباش
یکی از فامیلامون 6 تاسقط داشت
7می رو هم اصلا استراحت مطلق نداشت
لان بچش بدنیا اومده
دکترش گفت اگه بخواد بیفته با استراحت مطلق هم میوفته اگرهم نه توپم نمی تونه از چا درش بیاره
الحمد لله رب العالمین ...

سما جان توی همین سایت یه نفر ادرس اون سایت رو داده بود

سارا جون من نمیتونم حتی 1 سقط دیگه رو هم تحمل کنم.از نظر روحی توانش رو ندارم چه برسه به خدای نکرده 6 تا!!!
نمیشه که ادم دست روی دست بذاره بگه هرچی خدا خواست همون میشه از تو حرکت از خدا برکت

تازه این فقط برای بارداری نیست.این امواج هزار تا درد و مرض بی درمون میاره خدای نکرده
یعنی هیشکی با خرید این لباسها موافق نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟گریههههههههههههه
2706