2726
دست مادرشو روزی 5 یا 6 بار بشگون میگیره و بعدش میخنده اگه کسی بچه اش اینطوریه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟
اون بچه به احتمال زیاد حساسیت مادرشو دیده که اینطوری میکنه
سری بعد که بشگون گرفت اصلا محل نزارین انگار نه انگار که چیزی شده خودش بیخیال میشه
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نسبت به اون کار هم بی تفاوت باشید، که فکر نکنه حساسید و تکرارش کنه خیلی از بچه ها سرشون رو به در و دیوار میکوبن که جلب توجه کنن
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
بچه ها درست مسگن بازیشه میبینه جلب توجه میشه باید 1جوری نشون بدید که اصلا ندیدید که کاری کرد و محل نزارید از سرش بیوفته پسرمنم 1 مدت میومد کله میزد( یا به ما یا تو دیوار) میخندید - 1 بار زد همه خندیدن خوشش اومد بیمحلی کردیم از سرش اوفتاد
@2bare_man
2706