2726
ُلام گلم اگر شاغلی یا مجبوری بچه ات رو توی مهد بزرگ کنی درست ترین ار اینه که از همین 6 ماهگی بچه رو بذاری مهد
درسته ناراحتی و عذاب وجدان داری و ..
اما اکر دیرتر بذاری اش مهد ممکنه اصلا عادت نکنه یا خیلی دیر عادت کنه و هر دوتون اذیت بشین
چند روز طول میکشه تا عادت کنه برای اینکه بهتر و زودتر عادت کنه باید یه کارهایی بکنی
CafeMom TickersCafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگر هنوز فرصت داری سعی کن با مربی ای که قراره بره زیر نظرش صحبت کنی اول چند روزی اون رو توی خونه ات یا جایی مثل پارک روزی 1-2 ساعت در کنار خودت ببینه تا بهش عادت کنه یا اگر امکان همچین چیزی فراهم نیست روزهای اول از نیم ساعتو یک ساعت گذاشتنش توی مهد شروع کن بعد ظرف1-2 هفته زمان رو زیاد کن تا برسی به تایم کامل
سویل جان ببخشید بنظرم کار درستی نیست نی نی 6 ماهه رو مهد گذاشتن اگه مادرشوهر یا مادرتون پیشتونه اونجا بذارین حداقل

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگي چيست بجز لحظه ي خنديدن تو!!!
نه شوهر من که مخالفت نداشت
مادر عزیز ما که برای تفریح خودمون بچه مون رو مهد نمی ذاریم مطمینا
ما هم داریم برای خانوادهامون تلاش میکنیم و مجبوریم
به نظر من مهد بهتر از پیش مادر گذاشتنه
وقتی پیش مادرت بذاری چون داره بهت لطف میکنه دیگه نمی تونی انتظار داشته باشی اون وطور که تو میخوای باهاش برخورد کنه وتربیتش کنه
زی زی جان من منظورم این نبود که مادرها میرن تفریح ....من پسرم 3/5 سالشه و یه دختر 2 ماهه دارم شوهرم مخالفه پسرمو بزاریم مهد میگه 4 سالگی بره هنوز زوده.......
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
سویل جون منم دخترم رو از 6 ماهگی گذاشتم مهد به همین خاطر خیلی راحت به مهد عادت کرد و الان نزدیک 3 سالشه و مشکلی نداره
از نظر مریض شدن هم اون طوری که همه میگن مریض نشد
بالاخره توی زمستون بخاطر ویرسو ها یکی دوباری مریض میشه ولی هر دقیقه مریض نیست
از طرفی یه سری ویروسها و میکروبها هستند که خواهی نخواهی بچه بادی بدنش نسبت بهشون ایمن بشه الان ایمنی پیدا نکنه وقتی وارد مدرسه شود هی مریض میفته
2706