2726
الان ٦ روزه شه دیشب واقعا همه مون رو درمونده کرده بود من دیگه خودمو میزدم از دستش هی نق نق میکرد یه هو شروع میکرد ونگ زدن این دست ها رو سفت تو هوا تکون میداد بهش با رابط سینه شیر میدم چنگ مینداخت اونو میگرفت پرت میکرد... ماشالا خیلی از دستاش استفاده میکنه بهش شیر دادم خورد آروم شد باز گریه کرد آروغشو گرفتم دمرش کردم پشتش رو ماساژ دادم آروم شد باز گریه کرد جاشو عوض کرد مامانم همینطور آب قند بهش دادیم .... زردی هم خیلی کم داره ولی ناله نمیکرد دیشب جیغ میزد! درست از ساعت ٢ تا ٨ صبح من که دیگه چشمام آلبالو گیلاس میچید الان یه دستشو گذاشته زیر سرش خوااااااااااااب نمیدونم چشه شماها تجربه دارین؟
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخی خووووو نی نیه هنو کوچولوه خیلی.هنوز خیلی راه داری واسه کوبیدنه سرت تو دیوار خیلییییی زوده.حتما شکمش درد میکرده طفلی.غذای نفاخ نخور
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
عزیززززم...تا چهل روز بیچاره ای خخخخخ درست میشه. صبوری کن. کی و چطور زاییدیییی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
براش موسیقی بذارین یا صدای هود آشپزخونه یا سشوار روشن کنید ... میتونید بالای سرش رادیو روشن کنید
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
آلیسسسس سشوار خوبههه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706