موضوع: تعيين جنسيت با ... + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
شادونه مامان آرشيدا پست ها : 309عضویت:1389/1/18
1390/3/1 - 11:42 صبح
سلام دوستان
من خيلي دلم مي خواهد بتونم بطور 100 جنسيت بچه رو مشخص كنم
البته اينم به 2 دليل هستش: اول اينكه مي خواهم يه دونه بچه داشته باشم و دوم اينكه بخاطر خانواده همسري بهتره كه اون جنسي رو كه خودم ميدونم داشته باشم
البته در كل ما هم وسيله هستيم و خواست خدا از همه چيز ارجحتره
در ضمن شنيدم كه با تغذيه بطور 100 در 100 نمي شه تعيين كرد
حالا مي خواهم بدونم كسي بوده كه با iui اينكارو كرده باشه؟
و اينكه آيا iui رو براي اولين بارداري هم انجام مي دن؟
ممنون مي شم اگه كسي اطلاعاتي داره بگه
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
الي پست ها : 727عضویت:1389/11/11
1390/3/1 - 11:47 صبح
من مطلب خوندم كه با روش تغذيه مي توان جنسيت فرزند را مشخص كرد
گاهي نفس به تيزي شمشير ميشود*** از هرچه زندگيست دلت سير ميشود*** کاري ندارم از که ،کجايي،چه ميکني*** بي عشق سر مکن که دلت پير ميشود***
1390/3/1 - 11:48 صبح
پسر مي خواهيد يا دختر؟

تاثير غذاها در تعيين جنسيت جنين
به دليل تنوع و تفاوت عادت هاي غذايي در كشورهاي مختلف،رژيم غذايي استانداردي براي تعيين جنسيت جنين وجود ندارد.اما طبق تحقيقات مي توان از تعادل يون هاي منيزيم،سديم،پتاسيم و كلسيم در بدن استفاده كرد.

زمان شروع برنامه غذايي
براي شروع رژيم،حداقل دو پريود ماهانه قبل از تاريخ پيش بيني شده براي بارداري،مورد نياز است،يعني حداقل 2 ماه قبل از بارداري.رژيم بايد تا زماني كه بارداري با انجام تست هاي آزمايشگاهي دقيقاً مشخص شود،ادامه داشته باشد.

اجراي اين رژيم هاي غذايي در چه مواردي ممنوع است؟
ابتدا بايد مطمئن شويد كه ممنوعيتي براي اجراي رژيم نداشته باشيد.مثلاً رعايت

* رژيم غذايي براي پسردار شدن در موارد: فشار خون بالا،ناراحتي هاي قلبي و نارسايي هاي كليوي ممنوع است.

* رعايت رژيم غذايي براي دختردار شدن در موارد: اختلالات عصبي،بالا بودن كلسيم خون و نارسايي هاي كليوي ممنوع است.

براي پسردار شدن چه بايد خورد؟
براي پسردار شدن بايد از مواد غذايي حاوي سديم و پتاسيم بالا استفاده كرد و مصرف كلسيم محدود گردد.
مواد غذايي زير توصيه مي شود:
مركبات- زردآلو- آناناس- موز- هلو- گلابي- سيب- گوجه سبز- آلو- خيار- خرما- گيلاس- تمشك- توت فرنگي- انجير- خربزه- آب ميوه و سبزي- حبوبات- كنگرفرنگي- گوجه فرنگي- پياز- چغندر قرمز- زيتون- قارچ- كلم- ذرت- نخودسبز- سيب زميني- سبوس- گندم- شاه بلوط- تره شاهي- كنسرو ماهي- ژامبون- كره- ماء الشعير- كلوچه- نوشابه گازدار- نقل- قهوه- چاي- مايونز.

براي دختر دار شدن چه بايد خورد؟
براي دختر دار شدن بايد از مواد غذايي حاوي كلسيم بالا استفاده شود و مصرف سديم و پتاسيم محدود گردد.
مواد غذايي زير توصيه مي شود :
پنير سفيد- ماست – شير – تخم مرغ – بادام و بادام زميني بدون نمك – گردو – لوبيا سبز – مارچوبه – كاهو سبز – ماكاروني – گوشت 100 گرم در روز – ماهي كه با بخار پخته شده باشد و آبش كاملاً گرفته شده باشد.

نكاتي كه بايد در نظر داشت...
اگر چه اصول كار ساده است،ولي روش اجراي آن آسان نيست و دقت دراجراي آن شديدا لازم است و بايستي تحت نظر يك متخصص تغذيه يا پزشك صورت پذيرد.هر گونه انحراف از رژيم توصيه شده، شانس موفقيت را كم مي كند.اين رژيم بايستي توسط زن رعايت شود و نوع تغذيه ي مرد به طور مطلق تاثيري در مكانيسم اين عمل ندارد،ولي مصرف آن توسط زوجين موجب آساني اجراي آن مي شود.در ضمن تركيب يوني داروهايي كه زن در طول مدت اجراي رژيم دريافت مي كند، موثر است،به ويژه قرص هايي كه به شدت غني از سديم هستند.
توصيه مي شود مصرف تمام قرص هاي ضد بارداري در دوران اجراي رژيم متوقف شود. بنابراين براي پيشگيري از بارداري از ساير روش ها همراه با روش نزديكي منقطع استفاده گردد.البته بايستي تحقيقات بيشتري در اين زمينه انجام شود،چون ممكن است در مواردي پاسخ ندهد.

منبع: tebyan.net
گردآوري : پايگاه اينترنتي تالار گفتگوي ايرانيان

www.iran-forum.ir

گاهي نفس به تيزي شمشير ميشود*** از هرچه زندگيست دلت سير ميشود*** کاري ندارم از که ،کجايي،چه ميکني*** بي عشق سر مکن که دلت پير ميشود***
1390/3/1 - 11:48 صبح
حالا دختر يا پسر

پريسا پست ها : 99عضویت:1390/2/6
1390/3/1 - 11:49 صبح
سلام با رژيم غذايي ميتوني جنسيتو انتخاب كني من ديدم خواهر شوهرم 2تا دختر دارشت با رزيم غذايي سوميش پسر شد . كتاب ذختر يا پسر دكتر مهدي فتحي عليه.شما جنسيت مورد نظرت چيه تا كمكت كنم؟
1390/3/1 - 11:53 صبح

چاپ
تاثير رژيم غذايي مادر بر جنسيت جنين!

پزشكان معتقدند با تغيير دادن رژيم غذايي مي‌توان جنسيت جنين را تعيين كرد.

به گزارش شبكه خبر، به نوشته روزنامه لوفيگارو در اينترنت، رژيم غذايي كم كالري در زمان لقاح مي‌تواند به تولد نوزاد دختر منجر شود.

دكتر فرانسوا پاپا متخصص بيماري هاي زنان و مامائي در بيمارستان پورت رويال پاريس معتقد است رژيم غذايي مادر در تعيين جنسيت جنين نقش دارد.

به گفته اين متخصص، رژيم غذايي سرشار از كلسيم، منيزيم و ميزان ناچيز سديم و پتاسيم و بطور كلي مصرف لبنيات در زمان لقاح مي‌تواند منجر به تولد نوزاد دختر شود.

در اين نوع رژيم غذايي مصرف نان و بيسكويت هاي بدون نمك توصيه مي‌شود. همچنين مصرف فراوردهاي گوشتي، ماهي‌هاي نمك سود قدغن است.

برعكس زناني كه تمايل دارند جنين آنها پسر شود بايد در زمان لقاح بيشتر گوشت و ماهي، نان و سبزيجات مصرف و از خوردن شير، پنير و شيريني خودداري كنند.

پارسال نيز آكادمي سلطنتي لندن تحقيقي در اين زمينه منتشر كرد. بر اساس اين پژوهش، داشتن رژيم غذايي پركالري در زمان لقاح مي‌تواند به تولد نوازد پسر و رژيم كم كالري منجر به تولد نوزاد دختر شود. بر اساس اين تحقيق مي‌توان كاهش تولد نوزاد پسر را در كشورهاي صنعتي به وسواس زنان جوان براي لاغري مرتبط دانست.

پژوهشگران دانشگاه آكسفورد تحقيقي روي هفتصد و بيست زن باردار كه از جنسيت جنين خود اطلاعي نداشتند و نيز نوع رژيم غذايي آنها در زمان لقاح انجام دادند. بر اين اساس پنجاه و شش درصد از زناني كه رژيم پركالري داشتند نوزاد پسر به دنيا آوردند.

همچنين زنان بارداري كه نوزاد پسر به دنيا آوردند رژيم غذايي متنوع داشتند.

پژوهشگران براين باورند كه ارتباط قابل توجهي ميان مصرف غلات هنگام صبحانه و تولد نوزاد پسر وجود دارد.
گردآوري : پايگاه اينترنتي تالار گفتگوي ايرانيان

www.iran-forum.ir

1390/3/1 - 11:54 صبح
كجا رفتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مامان ستيا پست ها : 288عضویت:1387/7/20
1390/3/1 - 12:04 عصر
سلام عزيزم
دكتر زهرا زارعي با آي وي اف اينكارو ميكنه
هزينه اش ميگفتن حدود 2 تومنه تو بيمارستان پارسيان انجام ميده
اينا شمارشن88875122_88207424
گلي پست ها : 39عضویت:1389/9/14
1390/3/1 - 12:22 عصر
منم شنيدم دكتر مي گفت شست و شوهاي قليايي براي دختر و اسيدي براي پسر

تا زه مي گفت از روز اول پريود نبايد اصلا لبنيات مصرف كني{واسه پسر} و شوهرت هم نبايد مصرف كنه

اما مي دوني اينا خيلي درست يا بهتر بگم دقيق نيست...فقط اسبابه.
چون مثلا من پدرم عاشق ماسته...جاي شام هميشه ماست مي خوره اما خب پسر هم داره....
1390/3/1 - 12:25 عصر
اما تقريبا حبوبات رو موافقم...
چون هركي كه ديدم سوپ و آش و البته گردو در خشكبار زياد مصرف مي كنه و بعضي هاي ديگه كه تنوع غذايي ندارن

همه دختر دار شدن
ولله اعلم
1390/3/1 - 12:29 عصر
سلام الهام جون
ببخشيد من سر كار بودم
رفتم يه كاري رو انجام بدم و بيام
راستش من پسر مي خواهم
آرشیدای عزیزم.کمترین آرزویم این است که با چشمان مهربانت هرگز نامهربانی های روزگار را نبینی
1390/3/1 - 12:32 عصر
سلام پريسا جون و مامان سيتا عزيز
مرسي كه مي خواهيد كمكم كنيد
اما ivf براي كساني هستش كه مشكل نازاي دارن و در اين روش احتمال چندقلو زايي هم زياد است
ام واقعا دلم مي خواهد كه يتونم اينكارو انجام بدم
1390/3/1 - 12:42 عصر
امان از دست اين خانواده ي شوهر...اه

جاري دوتا پسر اورده پشت سر هم....
حالا بماند از وقتي كه ازدواج كرديم همش ميگه : بچه نمياري؟؟ بذار بچه دار بشي...

ولي جديدا ميگه" يه پسر بيار" !!!!!!!
حالا من فيلم ستايش رو درك مي كنم
1390/3/1 - 12:43 عصر
البته بگم اون خيلي از من مسن تره
پسر بزرگه ش 5 سال از من كوچيكتره...

اه كه چقدر ازين زنهاي پر حرف . خاله زنك بدم مياد
1390/3/1 - 12:54 عصر
اينجا كسي نيست؟
1390/3/1 - 2:05 عصر
گلي جون سلام
از دست جاري خودت ناراحت نباش اون اقتضاي سنش اينه كه اينكارا رو بكنه
اينجوري كه ميگي از دايناسور يه چند سال كوچيكتره هههههههههههههههه
اما من اگه مي گم پسر مي خواهم نه اينكه براي خانواده شوشو جنسيت مهمه نه
بخاطر اينكه اونها خيلي مذهبي هستن و من اصلا اينجوري نيستم. مي ترسم اگه دختر بيارم بچم دچار دوگانگي شخصيت بشه و خلاصه اينكه در آينده اذيت مي شه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: