2737
2734
ممنون از دوستان خوبم
واله دکترت باید بگه اما از روز سوم پری تا پنج روز روزی یکی کافیه بدون که ریسک سلامت جنین رو هم باید در نظر بگیری منم با همین قرصها باردار شدم اما دکترم می گفت با همه مزایایی این داروها اما احتمال سقط برای داروها گزارش شده به نظرم دکتر بری خوبه چون بهت آمپول اچ سی جی هم می ده واسه آزاد شدن تخمکت
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
منم ازروزسوم پری میخورم تاهفتم پری. شبی دوتا.الانم ششم پری هستم. فرداشب باید دوتای اخرروبخورم. قبلاهم بالتروزول باردارشدم توپنج ماهگی سقط کردم
خدایا شکرت به خاطر وجود گل دخترم که به زندگیمون روشنایی داده.در پناه خودت حفظش کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازروز شانزدهم تابیست وپنجم هم پروژسترون میخورم.ماه قبل خوردم جواب نگرفتم. این ماه دومه دارم میخورم
خدایا شکرت به خاطر وجود گل دخترم که به زندگیمون روشنایی داده.در پناه خودت حفظش کن
2728
ممنون دوستان من ماه های قبل از 4 گفته بود بخورم شبی 1دونه 10 تا داده بود برام کلومیفن شبی 2 تا 5 شب اما این ماه دیگه دکتر نرفتم خودم از 4 شروع کردم فقط لتروزول خوردم از دکتر رفتن خسه شدم
2738
2706