2737
2734
؟
ماهان گلم 18مرداد 93 اومد بغلم و زندگیمو زیبا کرد....خدایاپسرمو از جمیع بدی ها و بلاها در امان نگه دار.
یدونه تو ساری هست زن و شوهر جفتشون تخصص طب سنتی دارن دکتر کرد افشاری واقعا کارش عالیه تلویزیونم زیاد میاد صحبت میکنه من فقط اینو میشناسم عزیزم نگران نباش
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی عزیزم پسرم هنوز دنیا نیومده از الان دارم دنبال طب سنتی میگردم چون نمیخوام بیمارستان بستری شه البته ایشاله ک زردی نداشته باشه
ماهان گلم 18مرداد 93 اومد بغلم و زندگیمو زیبا کرد....خدایاپسرمو از جمیع بدی ها و بلاها در امان نگه دار.
2731
ایشالا که زردی نداره نگران نباش پس وقت داری پیداش کنی من ساری نیستم این دکتر قبلا تهران بود چن ساله رفته شهر خودش مطب زده بعضی روزا تهرانه بعضی روزا ساری
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
دکتر غلامرضا کردافشاری متخصص طب سنتی تلفن ۰۱۵۱-۲۲۶۷۱۶۵ , ۰۲۱-۶۶۴۱۴۳۰۴ آدرس ساری، خ امیر مازندرانی، جنب بازار روز، جنب بانک سپه، موسسه تحقیقات حجامت ایران (شعبه مازندران)
مرسی عزیزممممممممممم اتفاقا خودمم داشتم سرچ میکردم فدای تو دوستم
شیواز جون هنوز دنیا نیومده ک از الان دارم میگردم دنبال یه طب سنتی خوب ک اگه خدایی نکرده زردی داشته باشه ک اکثرا پسرها دارن دیگه اونموقع درب در نباشیم حجامت پشت گوش از بستری شدن تو بیمارستان بهتره
2706