2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اما فکر نکنم اگر پوستش سفید باشه تغییر کنه.شاید یه مدت تیره باشه اما برمیگرده...نور ژنتیک و که نمیتونه تغییر بده...حتی اونایی هم که برنز میکنن سفید میشن چه برسه به اینا که نورش انقدی تاثیر نداره...برمیگرده نگران نباش...
حس شیرین و مبهمی دارد طپش قلب تو درون دلم
2728
2738
سلام مرمر جون دخملی من تو خرداد دنیا اومد زردیش 16بود دستگاه اوردیم خونه ما فک کردیم چون فقط بچه رو باید با پوشک بذاری شاید سرما بخوره واسه همینم کولر رو خاموش کردیم در و پنجره هارو هم بستیم دخترم پوستش خیلی سفید بود 25 ساعت تو دستگاه بود و کاملا سبزه شد سوخت بچم شانس اوردم کم اب نشد و کارش به بیمارستان نرسید بعد متوجه شدم باید محیط خونه رو خنک نگه می داشتم خو بچه با فاصله کم زیر چن تا مهتابیه فک کن هر وقت یادم میاد کلی ناراحت میشم از اونجایی که دستگاه رو می گیری از مسولش بپرس برای شرایط دمای خونه نگران نباش مهم سلامتی نی نی
محتاجم به دعا
منم که الان به گذشته فکر میکنم میبینم پسرم خیلی سبزه شد چند روز زیر دستگاه بود، یادمه سوپروایزر بیمارستان بهم گفت سبزه میشه من الان منظورش فهمیدم بخاطر دستگاه بوده نه خود زردی، من گمون میکردم بخاطر زردی میگه امیدوارم دخترم زردی نداشته باشه
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم
2706