2726
عنوان

ختم چهل روزه سوره حشر

94688 بازدید | 1252 پست
تو سایت خیلی دیدم و شنیدم از 40 شب سوره حشر حاجت گرفتند. مثل ختمای دیگه سایت چهل نفر بشیم هر روز برای یکی دعا کنیم. هر وقت چهل نفر تکمیل شد شروع میکنیم. اگه تجربه ای از این ختم دارین و حاجت گرفتین یا نکته خاصی ازش میدونید بگید. شروع ثبت نام گروه سوم (لیست گروه سوم در صفحه 37) شروع ختم سوره حشر و یس گروه یک: یکشنبه ۱۹ مرداد ختم سوره حشر: چهل شب هدیه به حضرت علی (ع) گروه اول: 1-ساناز 2- مونا............ خیلی وقته دست به هر کاری میزنیم ضرر میکنیم، برام دعا کنید گره از کارامون باز شه 3-سمانه.......انشالله به خواست خدا هرچی که به صلاحم هست همون برام پیش بیاد وبرآورده شدن حاجت قلبیم به زودی زود انشالله ) 4-انا ...... به نیت یک ازدواج عالی (بزودی) و خوشبختی ایشالا 5-آزیتا...........به نیت ازدواج عالی و خوشبختی و سلامتی و عاثبت بخیری انشاالله 6- اکرم 7- نادیا............به نیت ازدواج عالی و خوشبختی و سلامتی و عاقبت بخیری انشاالله 8-مانوش 9- ستاره سهیل 10-نیکولی 11-تنهای تنهای تنها (به سلامتی ودلخوش و به راحتی آماده شدن جهیزیم انشالله و دعا برای رفع کلیه مشکلات پدرم ) 12-الهه 13-فروهر 14- زهرا بنت رجب (انشالله خدا یه نی نی سالم و صالح بهش عنایت کنه و زندگیش وفق مراد بشه) 15- زهرا بنت رمضان 16-زهرا بنت محمد 17-معصومه بنت جعفر 18-طاهره بنت امیر 19-صغری بنت غلامحسین 20-قدسیه بنت حسین ۲1-عشق علی 22-مامان سارا ویسنا 23-هانا 24-تینا ..............حل مشکل سخت و بزرگی که دارم و شفای بیماریم 25-زهرا ............ سلامتی فرزندم که تو راهه و زایمان عالی و راحت 26-باغ میرانی 27-بارون بهاری 28- مریم پ 29-زهرا بنت حبیب 30-کلثوم بنت رضا 31-معصومه بنت رضا 32-مریم بنت موسی 33-فاطمه بنت عباس 34- زهرا بنت عباس 35-مریم 36-زهره 37-لیلا 38-زهره 39-زینب بنت غلامرضا 40- مامان عاشق گروه دوم: لیست گروه دوم در صفحه 26 ختم ۴۰ شب یاسین هدیه به امام حسین (ع) و شهدای کربلا: گروه اول: 1-سمانه ...انشالله به خواست خدا هرچی که به صلاحم هست همون برام پیش بیاد ) . 2-انا ....به نیت یک ازدواج عالی (بزودی) و خوشبختی ایشالا 3-اکرم 4- نادیا..........به نیت ازدواج عالی و خوشبختی و سلامتی و عاقبت بخیری انشاالله 5-مانوش 6- آناهید 7-نیکولی 8-ساناز 9-فروهر 10-پدیده 11-خواهر پدیده 12- زهرا بنت رجب (انشالله که خدا یه نی نی سالم و صالح بهش عنایت کنه وزندگیش وفق مرادش بشه ) 13- زهرا بنت رمضان 14-زهرا بنت محمد 15-معصومه بنت جعفر 16-طاهره بنت امیر 17-صغری بنت غلامحسین 18-قدسیه بنت حسین 19-شمیسا 20-زهرا بنت عباس 21-مامان سارا و یسنا 22-هانا 23- تینأ..............حل مشکل سخت و بزرگی که دارم و شفای بیماریم 24-زهرا ...............سلامتی فرزندم که تو راهه و زایمان راحت و عالی 25- باغ میرانی 26-بارون بهاری 27-زهرا بنت حبیب 28-مریم پ 29-کلثوم بنت رضا 30-معصومه بنت رضا 31-مریم بنت موسی 32-فاطمه بنت عباس 33-خوشبخت 34-مریم 35-زهره 36-لیلا 37-زهره 38-زینب بنت غلامرضا 39-الهه 40- مامان عاشق گروه اول تکمیل شد. گروه دوم: لیست گروه دوم در صفحه 26
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...
در کتاب "هزار و یک ختم"، از امام صادق علیه السلام نقل شده هر کس سوره مبارکه «حشر» را برای برآورده شدن حوایج، و حل مشکلات عظیم، چهل و یک روز، و هر روز یک بار بخواند حاجت او بر آورده و مشکلش حل شود. البته اگر یک روز هم بین آن فاصله افتاد باید ختم را از ابتدا انجام دهد. http://www.askquran.ir/thread32081.html بعضی جاها هم نوشته چهل روز. اکثرا شنیدم میگند چهل روز ما چهل روز میخونیم.
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...
من انجام دادم به هر نیتی که خواستم حاجت گرفتم به معجزش ایمان دارم بعد از هربار خوندن از صمیم قلب برای حاجت قلبی خود و دوستانت دعا کن البته من در کنارش یس رو همزمان ختم میکنم . انشالا حاجتروا شی دوستم.
در زندگی چنان باش که آنان که خدا را نمیشناسند تو را که می شناسند خدا را بشناسند..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه تا حالا حاجت نگرفتی حتما به خیر و صلاحت نبوده ازین به بعد شروع کن استغفرالله و بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله زیاد بگو تو اجابت دعا موثره . صلوات فرستادن اول و آخر دعات و این ختم چهل روزه ی یس در کنار حشر هم موثره انشالا. التماس دعا .
در زندگی چنان باش که آنان که خدا را نمیشناسند تو را که می شناسند خدا را بشناسند..
2728
سلام تینا جون منم هستم عزیزم فقط زمان شروعش بهم خبر بده ممنونم حاجت روا انشالله
دل من گم شد اگر پیدا شد، بسپارید امانات رضا و اگر از تپـش افتاد دلـم ، ببریدش به ملاقات رضا از رضا خواسته ام تا شاید ، بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است اما،دلخوشم من به محالات رضا
سلام دوستم ,خوشحالم حالت بهتره امروز ,من این ختم و شروع کردم با سه حاجت ,دو تا حاجت خودم داشتم ,یکیشم برای برطرف شدن درد و رنج شما, عزیزم خداوند نزد گمان بنده اش است ,به خدا خوش بین باش تا اتفاقات بهتری برات رقم بخوره ,به عدالت خدا شک نکن ,بی جهت یکی دچار درد و رنج زیاد و یکی غرق اسایش نمیشه ,بالاخره جواب این دردو رنج ها میگیری,شاید طول بکشه ,سعی کن اروم باشی ,میدونم سخته ,اما تو که داری دردی تحمل می کنی ,سعی کن در جهت نزدیک شدن به خدا باشه ,عزیزم سعی کن تمرین کنی هروز بگی خدایا راضیم به رضایت ,بهم صبر بده ,هر چند از ته قلب نباشه ,کم کم به ارامش میرسی ,و مطمین باش خدا بهت نظر میکنه , من خوب حالو روزتو درک میکنم ,چون تا حدی این بدی حال و کشیدم ,اما دیدم با خدا نمی تونم در بیوفتم ,این حالت ناامیدی و شکایت از خدا فقط حال مو بدتر می کرد,سعی کردم راضی باشم ,تا روزگارم بهم راحتتر بگذره ,الان ارامش دارم ,
خدایا راضیم به رضایت .میشه برای سلامتی نی نی م ,یه صلوات بفرستین ,اللهم صل علی محمد و ال محمد
2706