2733
2739
عنوان

دخترم 3 سالشه براش تبلت بخرم

2321 بازدید | 21 پست
خواهر زاده هام تبلت دارن دخترم هم تو طول هفته زیاد اینا رو میبینه بازی کردن با تبلت رو خیلی دوست داره همش میگه اونا(خواهرزاده هام)تبلت دارن من ندارم الان چند روزیه یک تیکه مقوا گرفته دستش میگه این تبلت منه باهاش مثلا پو بازی میکنه یا عکس میگیره دلم خیلی براش میسوزه شوهرم دیشب دعوام کرد گفت چرا برای بچه تبلت نمی خری به نظرتون کار درستیه
»ن برا پسرمخریدم یه سال بیشتره اون موقع هنوز سه سالشم نشده بود. راضی هم هستم خیلی بهش نمی چسبه و حرصشو نمی زنه کلی کار باهاش یاد گرفته بازیهای مفید بریز توش براش به نظر من وقتی براشون بخری دیگه حرص نمی زنن که به دستش بیارن اون موقع دیگه ازش جدا نمیشن الان پسر من گاهی در روز اصلا باهاش بازی نمیکنه
آبتین همه امید من به زندگی ، قوی باش پسرم مثل کوه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم نگیر بازی کامپیوتری برای این سن اصلا خوب نیست بزار با اسباب بازیهاش بازی کنه خلاقیتش بیشتر بشه
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»
2728
نه خودت اگه تبلت داری بده بازی کنه اگه نداری برای خودت بخر ،به نظر من خیلی زوده ،من داداشمو نذاشتم تا 15 سالگی گوشی بخره ،الانم که داره همش سرش تو گوشیو لپ تاپه ،اسباب بازی براش زیاد بگیرمخصوصا بازی فکری
جاریم و برادر شوهرم از یک سالگی تبلت دست بچه دادن اصلا هم تو ساعت بازی رعایت نکردن یهو میبینی ٣ ساعته داره بازی میکنه الان ٣ سالشه میگه تبلت رو بدید بهم بعد بهم غذا بدید بازم دست کس دیگه هم تبلت میبینه حرص میزنه بده با تبلتت بازی کنم خیلی بد شده
یا سریع الاجابه! مرا... پشت ِ خواستن آرزوهای کوچکم معطل نکن!!! رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
2738
اگه میخوای بگیری برای خودت بگیر و با محدودیت ساعت در طول روز بهش بده یا اگه برای خودش میگیری یه دونه از این چینیا بگیر زود به زود شارژش تموم شه
یا سریع الاجابه! مرا... پشت ِ خواستن آرزوهای کوچکم معطل نکن!!! رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
من برای دختر 4 ساله ام گرفتم شکستش ....الان گیر داده به گوشی من من به نظرم برای خودش نخر .......همون گوشی و یا تبلت خودت رو بهش بده ..زمان محدود
(السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا)
اگه می خوای بخری زمان استفاده اش رو محدود کن ، جوری که نه سیخ بسوزه نه کباب اگه زیاد هم سفت بگیری بیشتر حریص می شه بذار یه چیز عادی باشه اصلا هم جلوش چیزی نگو که مثلا بچه های فامیل دارن اونم داره ، اینجوری چشم و هم چشمی رو یاد می گیره انگار یه چیز معمولیه که همه می تونن داشته باشن و در زمان های خاصی ازش استفاده کنن راستی به نظرم یه سری بازی ها خیلی خوبه ، مثلا همین پو ، برای بچه ها واقعا خوبه همین مراقبت کردن از یه بچه و بزرگ کردنش و اینکه نیاز هاش رو رفع کنن و حتی برای رفع نیازش مجبور بشن کار کنن ( همون بازی کردن برای جمع کردن سکه ) از اون طرف یه سری بازی ها هم مخربن و خیلی باید حواست باشه
به نظر منم تاجایی که امکانش هست نگیر . بخدا من خیلی حرص می خورم می بینم بچه ها به جای اینکه باهم بازی های گروهی کنن می شینن پای این تبلت و لپ تاپ . هم تمرکز بچه رو می گیره و هم اینکه تو جسم و روحش تأثیر می ذاره تو بیمارستان به چشم خودم دیدم بچه از بس که با تبلت و لپ تاپ بازی کرده بود تشنج کرده بود.
عشقم عمرم جونم نفسم پسرم
به نظر منم تاجایی که امکانش هست نگیر . بخدا من خیلی حرص می خورم می بینم بچه ها به جای اینکه باهم بازی های گروهی کنن می شینن پای این تبلت و لپ تاپ . هم تمرکز بچه رو می گیره و هم اینکه تو جسم و روحش تأثیر می ذاره تو بیمارستان به چشم خودم دیدم بچه از بس که با تبلت و لپ تاپ بازی کرده بود تشنج کرده بود.
عشقم عمرم جونم نفسم پسرم
2706