2726
یک نفربهم کفت اول قرص ویتامین ای خارجی بخربعدهم تایمیتونی تخم مرغ محلی دوستش. 46سالش بوده
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
دوستش حامله شده من الان میخام هروز زرده تخم مرغ باکل کاوزبون بخرم هم شنیدم تقویتی هم خوبه بنظرتون این بهتره یاخودتخم مرغ بخرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره اتفاقن میدونم بریناز هم بااینکارباردارشد من واقعن تخم مرغ دوست ندارم من اخه اونقدمصرف ندارم که بخادکبدم جرب شه
یه پیرزنم که داروی محلی درست میکنه به من گفته بخور ،ولی من تنبلیم شد گفت تخم مرغ محلی با شیر درست کن بخور ،،،ولی یه بار رفتم پیش دعا نویس گفت تخم مر غ محلی البته زردش رو با قرص کمر مخلوط کن صبح بخور
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
من تنبلی تخمدان دارم امااقادم اساسی نداشتم واینک میدونم خیلی وضعم خرابیه وجربی شکمی هم دارم
خانمی اصلا اینکارو نکن هفته دو سه بار تخم مرغ بیشتر نخور. تو بارداری فشار زیادی به کبد میاد باید اتفاقا کاسنی بخوری که فشار کمتر بشه مگرنه ممکنه سنگ صفرا بگیری . میخوای باردار بشی تخمدانت هم مشکل داره بهتره بری دکتر و بعدش هم اینی که من میگم بخور خیلی بهتره دارچین با عسل هر روز صبح بخوری صد در صد باردار میشی .خیلی از بچه ها تو نت خوردن و من خودمم خوردم یه روش ژاپنیه .دارچین فراوون با عسل صبح به صبح بخور
دوست عزیز خوردن زیاد تخم مرغ اصلا خوب نیس..گل گاوزبونم همین طور..تا کسی یه چیزی میگه که آدم نباید انجامش بده..شما فقط فولیک اسیدو ویتامین ای بخور به شوهرتم ویتامین ای بده..به شوهرت عرق کاسنی هم بده..همینا کافیه..زیاد حساسیت نشون نده چون بارداریت عقب میوفته
2706