2733
2734
عنوان

جهیزیه چیا نخریم..... چیا بخریم.

129677 بازدید | 5898 پست
سلام دوستان. هدفم از ایجاد این تاپیک اینه که میخوام متفاوت باشه از تاپیکهای جهیزیه که دوستان داشتن. من خودم از اون تاپیکها خیلی استفاده کردم تا الان اما یه جورایی کلی هستن. مثلا تو این تاپیک برای چیدمان غکس از نت نذاریم. عکسهامون واقعی باشن لطفا. من خودم به شخصه دوست دارم جهیزیه ام با کلاس و کافی باشه. دوست ندارم زیاد خنزل پنزل بگیرم و بعد هم جمع کنم بذارمشون تو انباری و همچنین دوست ندارم چیزی کم داشته باشم. میخوام لازم و کافی باشه. نه کم نه زیاد. از دوستان عزیزم خواهش میکنم بیان اینجا نظراتشون رو به من بگن که خیلی نیاز دارم بهشون. همینطور ازتون خواهش میکنم عکس از خریداتون بذارید باقیمت. قیمتها هم حتی الامکان 93 یاشه. خانومای متاهل هم لطفا شرکت کنند و از تجربیاتشون بگن برامون.
توجه مهم : دخترها از آنچه در زمستان میبینید لاغرترند !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه ساعت چنده ؟؟؟؟/ ا وااا اصن حواسم نبود. ینی اونقدر تو فکر جهیزیم که ساعتو ندیدم...... راستی مگه نی نی سایتیهام میخوابن؟؟؟؟
توجه مهم : دخترها از آنچه در زمستان میبینید لاغرترند !
2728
2738
2706