2733
2734
من گرفتم ولی یه بارم استفاده نکردم
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا موقع نشستن بچه استفاده داره سر اولی نداشتم سر دومی گرفتم خوب بود تو تخت کنار خودمون میخوابید بعضی وقتا ترس خفه شدن نداشت اون تو قفل میشد قل قل نمیخورد بره زیر ما البته الان دیگه ٩ ماهشه همین الان برداشتم جابجاش کردم دیگه لازم نمیشه البته دیشب شوهرم از زیر پاهام درش اورد نمیدونم اونجا رفته بود چیکار؟!!!!
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
2738
به نظرم استفاده می شه مخصوصا اوایلش که خیلی سخته به نی نی شیر دادن و مدت زمان طولانی باید روی دستت باشه تا شیر بخوره دستت خسته می شه ، خواب می ره ، بهتره که داشته باشی حتی از نوع معمولیش
سایت نی نی کوپول ( فروشگاه بزرگ سیسمونی نوزاد و وسایل کودک ) http://www.ninicopol.ir/index.php
خیلی خوبه من خیلی استفاده کردم حتی الانم که پسرم 10 ماهشه بعضی وقتا استفاده می کنم واقعاً فکر کنم تنها وسیله ای بود که خیلی استفاده کردم
خدایا شکرت به خاطر همه چیز و مهم تر از همه فرشته کوچک خوشبختیم
سلام خانما بنظر من وسیله فوق العاده اییه واسه راحت شیردادن مادر و شیرخوردن بجه، بنظر من اگه بفکر خودت هستی حتما بخر چون باعث میشه کمتر کتف درد و کمردرد بگیری و از قوز زدن هم جلوگیری میکنه منکه بدون بالشت شیردهی نمیتونم راحت به بچه ام شیر بدم الان بچه ام 4 ماهشه و راحت روی بالشت بهش شیر میدم. توی ماشینم روی پامه و شیرمیخوره و راحت و آروم بیرون رو تماشا میکنه فوق العاده ستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت حتما بخرییییییید.
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خداونداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
2706