2737
2734
عزیزم.... سوالت چیه؟ البته من پزشک نیستم هااااا پزشکارو دوست دارم
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درست یادم نیس عزیزم... اما مینویسن ببرسی ساک حاملگی و تشکیل قلب همین که خودت گفتی رو مینویسن.... گاهی هم واژینال این درخواست و میدن.... همین
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
2728
این واسه سونو اول عزیزم.... سونوهای بعد میزنن بررسی جفت و جنین... یابررسی رشد جنین
اره عزیزم پسره.... منم تا هفته 20 خیلی عالی بود همه چی بدون هیچ مشکلی اما بعداز سونو انومالی سونو یه کم ترسوند من و .... میشه واسه سلامتی پسرم دعاااا کنی.... ایشالله نی نی تو هم هرچی هست سالم باشه
2738
عزیزم به خدوت استرس راه نده... همه چیز خوب پیش میره... الان چند هفته ایی؟
2706