2726
عنوان

39هفتمه.میشه کمکم کنید خانوما

262 بازدید | 10 پست
الان از دکتر میام معاینه کرد گفت لگنت محدودیت داره. بهتره سزارین شی. یعنی دیگه امیدی نیست با پیاده روی بچه بیاد پایین؟؟ هیچکس تجربه نداره. من از عمل میترسم .از طرفی بیمارستانم میلاده ،باید درد طبیعی هم بکشم حتما . حالم خیلی گرفته است
عزیزم وقتی دکترگفته نمیتونی برات نامه میده دیگه قرار نیست درد طبیعی بکشی
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
وقتی لگنت کوچیک باشه دیگه نمیتونی کاری بکنی
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی شرایط طبیعی رو نداری ، یعنی برای تو و بچه ات خطرناک هم می تونه باشه وقتی دکتر تایید کنه که شرایط طبیعی نداری ، دیگه نباید درد بکشی
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2728
تب و لرز از عفونته اگه آنتی بیوتیک رو سر ساعت بخوری و محل جراحی رو خشک نگه داری ،عفونت نمی گیری درد فقط روز اول شدیده، یکی دوروز بعد هم کم کم خوب میشه، اون یا دکترش خوب نبوده یا خودش به توصیه ها عمل نکرده
من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
نه عزیزم نترس اصلااااااااااااااا منم میخوام سز بشم تازه شرایط طبیعی هم دارم ولی میترسممممم البت از سز هم میترسمااااااا ولی باید نترسیم دیگه. پس تو هم نترس بی خیال بابا
ماهان گلم 18مرداد 93 اومد بغلم و زندگیمو زیبا کرد....خدایاپسرمو از جمیع بدی ها و بلاها در امان نگه دار.