2726
بیاین کلی سوال دارمـــــــــ
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایشالا این ماه مامان میشی....چه کارایی انجام میدی قبل اقدام؟؟؟؟؟؟؟ من از دیشب باید میرفتم اقدام بنا به روزای تخمک گذاری ولی حس میکنم آمادگیشو ندارم
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
سلام آذی جون خوبی؟؟؟؟؟؟؟ای جان بارداری؟؟؟؟؟؟؟ آذی بگو چیکارا کردی برا اقدام
من خیلی وقته منتظرم.فرصتو از دست نده...باردارشدن سخته...روزای تخمک گذاری رو تنها اقدام نداشته باش اگ جنسیت برات مهم نیست از روز 10 تا 21 پری برو اقدام...
همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁
مامان نی نی تنبلی تخمدان دارم این اولین ماهه میرم تو اقدام و دارم قرص لتروزول میخورم اگهع این ماه برم و نشه باید دوباره قرص بخورم این قرصا حالمو بد میکنهههههههه از طرفی م 28 این ماه عروسی پسر عمومه و موهام ریشه ش در اومده ......شوهرمم میگه عروسی مهمه یا اقدام ما.........
2706