2726
سلام من 26 سالم یه پسردارم که تازه رفته توی 4 سال شوهرم میگه سال دیگه برای بچه دوم اقدام کنیم ولی من میگم توی این سن زیاد 2 تا بچه وشوهرم 30 سالشه واینکه من میگم همین یه دونه کافیه به نظرتون یکی بهتر یا اینکه دوتا باشن؟ در ضمن شرایط مالی هم خوبه ومشکلی نداریم از یه طرف دیگه خونواده هامونم کم جمعییت وبعضی اوقات واقعا دلم میخواست خواهر برادرای دیگه ای هم میداشتم تا تنها نبودم ولی از یه طرف دیگه شرایط سخت نه از لحاظ مالی از لحاض تربیت وخیلی چیزای دیگه... حالا کمکم کنید اونی که به نفعم رو انتخاب کنم
دریا باش که اگه کسی سنگ به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه انکه تو متلاطم شوی
لیلا جان ممنون جواب داری میدونم 4 سال بهترین موقس ولی نمیتونم به خاطر شرایط روحی بدی که سر پسرم داشتم میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم یه دونه بچه خوب نیست و همش احساس تنهایی میکنه. الانم سنت عالیه برای بچه دوم. وقتی هم ازنظر مالی مشکل ندارین چرا خودتون رو از این اتفاق شیرین محروم میکنید؟
خدای مهربون همیشه و هر لحظه هوای منو داشته و داره، همیشه حس میکنم تو بغلشم. ممنون خدا جوووون
2728
ممنونم بچه ها جو بدی تو خانواده داریم همه میگن 1 کافیه وبچه زیادی دیونگی محض میگن بچه فقط دردسر
کاش ج اینجوری نبود. من به خاطر همین حرفا که بچه دردسره و اینا 6 ساله بچه نیاوردم و مثل چی پشیمونم. حالا اقدام کردم ولی فکر میکنم دیره. منم هم سن توام
خدای مهربون همیشه و هر لحظه هوای منو داشته و داره، همیشه حس میکنم تو بغلشم. ممنون خدا جوووون
اطرافیا خیلی بدن همش رومخمن سر پسرم شیرموخشک کردن میترسم برم اقدام همون بدبختیارو بکشم همش ناراحتم بیشتر برای این بچه چون خودمم تنهام دلم برادر میخواست
منم بچم شیر خشکی بود خیلی هم بچه بدی بود اما همیشه که وضع به یه منوال نیست..توکل کن به خدا و به بقیه هم کاری نداشته باش...دیگران حتی اگه بچه هم نیاری حرف میزنند کاریو بکن که فک میکنی درستتره
در پیش بیدردان چرا فریاد بیحاصل کنم ***گرشکوه ای دارم زدل بایار صاحب دل کنم
2706