2737
2734
عنوان

یه چیزی بگم ؟جیگرم حال اومده رسما .

1649 بازدید | 42 پست
بچه ها جون گفتم تو شادیم شریکتون کنم همسرعزیزم نازنینم یه دونه ام الهی که قربون یه نگاهش بشم همه چیزهایی که رو که سالها تو دلم بوده به خانواده اش گفته هیچ کدومشون حرفی برا گفتن نداشتن رفتارهای بدشون تیکه هاشون صدمه های مالی که بهمون زدن سواستفاده هایی که ازمون کردن و طلبکار هم شدن همه رو گفته گفته که من خانممو عزیز دلمو مادربچه هامو جایی که بهش بی احترامی بشه نمی ارم گفته که اون خیلی خانومه که اینهمه سال رفتارهای بدتونو دید و یه بارم بی احترامی نکرد خلاصه از رفتارهای مادرش خواهرشوهرا جاری برادرشوهر همه رو گفته مادرشوهر دیروزبعد سه سال قیافه گرفتن اومده بود خونه مون. میخواستم مثل خانواده ام باشن اما خودشون نخواستن خدا رو شکر خدایا بابت زندگی خوبی که با همسر و بچه هام دارم هزاران مرتبه شکرت میکنم الهی همه تون همه مشکلاتتون حل بشه
تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
خداروشکر شوهر منم نمیذاره کسی از گل کمتر بهم بگن این خیلی خوبه شوهر ادم جلوی خانواده خودش از زنش حمایت کنه
عکس گل پسرم قند عسلم ایهان جون http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015041919151333740 [smiley]l/l_31.gif[/smiley] ***همسرم پسرم خیلی دوستتون دارم***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الکی به شوهرم میگم چرا میگی خانوادت هستن ازدستت دلخور میشن بهم میگه بیخیال تنها کسی که دارم تو دنیا تویی خیلی دلخور بودم که چرا اینقدر صبوری وخوبی کردیم وهمیشه بدی دیدیم خانواده ای که همیشه کنارشون بودم اما تو سخت ترین روزهای زندگیم نه تنها کنارم نبودن و کلی هم برام مشکل درست کردن که خانواده نیستن بهم میگه خانواده من فقط تویی و بچه هامون بازم خدایا شکرت
تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
2731
واقعا خوشحالم انگار رو ابرا هستم چی میشه همه شوهرا اینجوری پشت زنشون باشن به خدا زندگی ها خیلی خوب میشه!
2738
قدرشو میدونم خیلی دوستش دارم همه کس منه
ﺗﺎﺯﻩ ﻋﯿﻦ ﺷﻮﻭﻭﻭﻫﺮ ﻣﻦ ..... ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺵ ﮐﻠﯽ ﺟﻠﻮﯼ ﻣﻦ ﻭﺍﯾﻤﺴﺘﻪ..... ﮐﻠﯽ ﭼﺮﺕ ﻭﭘﺮﺕ ﻣﯿﮕﻪ.....ﺍﺧﺮﺵ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﻪ.....ﻣﻦ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﺗﻮ ﻫﯿﭻ ﮐﺴﯽ ﺭﻭ ﮐﻨﺎﺭ نمیذارم
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
به یه نتیجه رسیدم تو این سایت ... هرچی خانواده شوهر بد میکنن جلو شوهر بگی باز مامانته احترامش واجبه شوهره بیشتر پشت شما درمیاد تا اینکه بخوای غر بزنی چرا مامانت اینطوریه در ایبن صورت طرف مامانشو میگیره
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز//////////////////میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم
فرنوش جان اینقدر سیاست داشته باش که نگذاره کسی حق تورو زیر پاش بزاره من هیچ وقت درمقابل رفتارهای خانواده همسر جبهه نگرفتم تازه همین الانشم دنبال کار برای برادرشوهرم و خانمش هستیم هرچند میدونم قدرشو نخواهند دونست اما برای ما مهم اینه که کسانمون خوب زندگی کنن هرچند قدر ندونن اگه وضعشون خوب نباشه همش به ما حسادت خواهند کرد و اذیت میشیم
ﺩﻩ ﺗﺎ ﺍﻧﮕﺸﺘﻢ ﺭﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺗﻮ ﻋﺴﻞ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﮔﺎﺯ ﮔﺮﻓﺘﻦ......ﺑﯽ ﭼﺸﻢ ﻭ ﺭﻭ ﻭ ﮔﺮﺑﻪ ﮐﻮﺭﻩ ﻫﺴﺘﻦ .....ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺫﺍﺕ ﻭ ﻓﻄﺮﺕ ﺩﺍﺭﻩ.....ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺴﯽ ﺫﺍﺗﺶ ﺧﺮﺍﺏ ﺑﺎﺷﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﺵ ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ﮐﻨﯽ ﺯﻫﺮﺵ ﺭﻭﺣﯿﻪ ﻣﯿﺮﯾﺰﻩ..... ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻣﻦ ﻗﻄﻊ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻭ ﺭﻓﺖ وامده
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
2706