2726
فقط ماه اول بارداری؟سه ماه اول بارداری؟ یا تا آخر؟
کسی چه میداند شاید یاسین همان یا حسین باشد اما بی سر!
از سه ماه قبل تا اخر بارداری
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
سه ماه اول
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو مولتی ویتامینی که تا اخر بارداری مصرف میشه فولیک اسید هم هست
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
من چون ناخواسته باردارشدم از روز اولی که رفتم گفت بخور تا پایان سه ماهگی که بهم مولتی پریناتال داد و توش فولیک اسید داشت گفت نخور تو همین هست تا سه ماه بعد بارداری باید پریناتال رو میخوردم
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
از سه ماه قبل تا هفته 16 دومیم چون ناخواسته بود از اول بارداری
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
چرا بعضی دکترا میگند از سه ماه قبل تا آخر بارداری میگند بخورید؟بعضیا میگند از سه ماه قبل تا اخر ماه اول،بعضیا میگند از سه ماه قبل تا اخر سه ماه اول؟
کسی چه میداند شاید یاسین همان یا حسین باشد اما بی سر!
منم نمیدونستم باردارم دکترم دفعه قبلی سر دخترم گفت تا ماه 3 بخور ولی سر دومی گفت تا ماه 4.الانم که آخر ماه پنجم اسد فولیک رو قطع کرد به جاش فیفول و مولتی پریناتال داده.که فیفول توش اسید فولیک با همون دوزی که مصرف میکردم داره.
سلام . من هم انشالله شهریور ماه میخوام اقدام کنم و دکتر گفت از سه ماه قبل بخور و بعد از اینکه آزمایش هامو دید گفت باید تا آخرین روز بارداری ادامه بدی و تا قبل از این سه ماه مراقب باشی که باردار نشی . یه علتش اینه که من کم خونی شدید دارم .
2706