2733
2739
عنوان

یه شیر خشک که...

463 بازدید | 21 پست
طعمش شبیه شیر مادر باشه چه مارکی هست؟ من به پسرم که 7 ماهشه شیر خودمو میدم اما شیرم کافیش نیست . اول واسش نان خریدم اصلا نخورد و از طعمش خوشش نیومد . حالا واسش آپتامیل 2 گرفتم هنوز بازش نکردم نمیدونم خوبه یا نه ؟
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
ببلاک خوب هست
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها واسه نوزاد تازه متولد شده شیرخشک چه مارکی خوبه؟
اللهم عجل لولیک الفرج.... آمین وصیت کرده ام بعد از مرگم همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!! شاید صحبت های من با خدا به درازا کشید... بهرحال دلخوریها کم نیست از بندگانش... همانهایی که بی اجازه وارد شدند بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند!
2728
ببلاک خوبه 1 داره 2 داره 3 داره خوشمزه هست اکثرا میخورن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سارا جون این 1و2و 3 چه فرقی دارن؟ میخوام بخرم اگه یهو لازم شد دستپاچه نشم داشته باشم
اللهم عجل لولیک الفرج.... آمین وصیت کرده ام بعد از مرگم همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!! شاید صحبت های من با خدا به درازا کشید... بهرحال دلخوریها کم نیست از بندگانش... همانهایی که بی اجازه وارد شدند بی مقدمه شکستند و بی خداحافظی رفتند!
2738
آها پس واسه بدو تولد باید یک گرفت ای داد بیداد از این مامانای ناشی
تی تاپ چرا اپتامیل جالب نیست؟ من فقط میخوام گرسنه نمونه . من شیر دارم اما شیرم شبا سیرش نمیکنه فقط میخوام کمکی باشه. یعنی بد مزه ست. من یه شیر خشکی میخوام که طعمش شبیه شیر مادر باشه
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
2706