2726
هفته 35 بارداری هستممن از صبح کمرم به شدت درد می کنه دل پیچه هم دارم مثل پری . کمرم خیلی درد می کنه اون مهره پایینیش انگار داره می شکنه . دو بار هم رفتم دوش آب گرم گرفتم دفعه اول آروم شد اما دفعه دمی دیگه آروم نمیشه چکار کنم؟
خدایا به بزرگی و لطف خودت دامن همه منتظران را سبز کن! خدایا به خاطر دوتا فرشته های کوچولوم؛ پانیذ و آنیتا، دخترهای ناز و خوشگلم از تو پروردگار مهربان سپاسگزارم. 
کسی نیست کمکم کنه؟
خدایا به بزرگی و لطف خودت دامن همه منتظران را سبز کن! خدایا به خاطر دوتا فرشته های کوچولوم؛ پانیذ و آنیتا، دخترهای ناز و خوشگلم از تو پروردگار مهربان سپاسگزارم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا من زیاد وارد نیستم وگرنه کمکت میکردم حتما ولی کاش زنگ بزنی به دکترت یا بیمارستان بگی حتما چون دیر رسیدن به دکتر خیلی خطر ناکه
سایت شده عین سمساری همه چی شلمشورباست. عمووو لطفا قالب قبلیو برگردون.
زنگ زدم به یکی از فامیلامون که ماما هست گفت شاید درد زایمان باشه برو بیمارستان معاینه بشی من می ترسم نمی خوام بچه ام هفته 35 دنیا بیاد
من کرج زندگی می کنم اما الان تهرانم خونه خواهر شوهرم متاسفانه امشب خواهر شوهرم خودش پزشکه و شیفته رفته بیمارستان . الان تهران رسالت هستم .
. کمرم که یک ریز درد می کنه اصلا آروم نمیشه اما دلپیچه ام هی می گیره هی ول می کنه
2706