2733
2734
عنوان

مریض های خانم دکتر شاکریان بیاین تو

21544 بازدید | 31 پست
بچه ها من تازه درمانم رو با خانم دکتر شاکریان شروع کردم تا حالا2دفه رفتم پیش،کسی هس که مریضش باشه ؟خوبه واسه درمان نازایی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم یه بار رفتم والا شنیدم خوبه منو یه سونو کرد گفت خوبه ولی گفت برو پیش کلانتر اون که سونو کرد گفت خوب نیست ....
رب هب لی من الصالحین.....بارالها مرافرزند صالحی که از بندگان شایسته تو باشد عطا کن......سوره الصافات
البته آدرس مطب ایشون تغییر کرده٬ دوستانی که میخوان زیر نظر ایشون درمانشون رو ادامه بدن به آدرس جدید مطبشون واقع در چهارراه شریعتی روبروی اورژانس شریعتی مجتمع اداری شریعتی مراجعه کنند.
2738
سلام خانومها من از بیماران خانم دکتر شاکریان هستم. چهارساله زیرنظر ایشونم و نتیجه اش هم پسر کوچولوی ...

سلام.خانمی امیدوارم باشی،مشکلتون چی بود؟ با دارو باردار شدین؟؟

خدایا تنها امیدم تو هستی،کمکم کن
سلام.خانمی امیدوارم باشی،مشکلتون چی بود؟ با دارو باردار شدین؟؟

سلام منم بیمار خانم دکتر شاکریانم درمانم رو به تازگی شروع کردم لاپاراسکوپی انجام دادم فعلا منتظرم

سلام عزيزم

شما مشكلتون چيه؟

در مطب چندنفري باهم ويزيت ميكنند؟

آيا براي مريض وقت ميزارنند؟

هزينه ويزيت و سونو را هم لطفا بگيد 

لطف هزينه لاپاراسكوپي راهم كه انجام داديد راهم بگيد

خدایاشکرتتتتت 😍😍
سلام عزيزم شما مشكلتون چيه؟ در مطب چندنفري باهم ويزيت ميكنند؟ آيا براي مريض وقت ميزارنند؟ هزينه ...

سلام من ناباروری بعداز سقط دارم بله چند نفر باهم ویزیت میشن ولی دکتر حساسیه ووقت میزاره برا بیماراش من هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی باهم انجام دادم دو ونیم شد هزینه اش

2706