2733
2734
عنوان

دوستان قبول تعویض هم دارم

9232 بازدید | 480 پست
دوستای نازم یه سری لباس جدید گذاشتم. یک سری هم تنخور از لباسهای قبلی براتون گذاشتم. تمام لباسها تمیز و اکثرا نو هستن. این شماره هم برای وایبر و اس ام اس 09369323263
مانتو جلو بسته یکبار پوشیده شده مناسب سایز 38-40-قیمت 30 تومن.(فروخته شد) آپلود عکس سارافون بافت ترک. فوق العاده ناز. نو. مناسب سایز 38-40. قیمت 40 تومن. این سارافون با مانتو جلو بستهh بالایی ست میشن و واسه پاییز و بیرون رفتن خیلی ناز میشن. کسی جفتش رو خواست 60 میدم. (فروخته شد) آپلود عکس آپلود عکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کیف مارک مولبری. فوق العاده ناز.چند باری استفاده شده اما تمیزه و سالم. یه کوچولو فلزهای اطرافش زدگی دارن. کم.180 خریداری شده 50 میدم (تخفیف خورد 40). (فروخته شد) آپلود عکس این کیف 20 تومن(فروخته شد) آپلود عکس این کیف هم استفاده شده اما تمیزه و مشکلی نداره. جادار و خوشرنگ و خوش دسته. 15 تومن آپلود عکس کیف مناسب مهمونی. نو. 15 تومن(فروخته شد) آپلود عکس این کیف هم فوق العاده خوشرنگه. دسته اش زدگی داره اما بیشتر از داخل. عکسش رو میذارم. ولی بقیه جاهاش تمیزه و نو هست. جنسش هم خیلی خوبه. 20 تومن آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس کیف مارک منگو. اینترنتی خریداری شده. خیلی شیک و نو. اما یه دونه واسم تو این مایه ها هدیه آوردن. به عنوان کیف پول هم میشه استفاده کرد. 35 تومن(فروخته شد) آپلود عکس
سارافون مناسب پاییز و بهار. کاملا نو. رنگش خردلیه تو عکس بد افتاده. از سایز 40 تا 44 میخوره. چون با بندینکهای جلوش سایز میشه. قیمت 40 تومن آپلود عکس آپلود عکس سوئیشرت کلاه دار جلو بسته پاییزه. سایز 38-40. 25 تومن آپلود عکس سوئیشرت کلاه دار پاییزه. سایز 38-40.. 15 تومن آپلود عکس پانچ بافت نازک. کاملا نو. نمیدونم چرا بعضی جاهاش نخش زده بیرون. واسه همین 20 تومن میدمش. آپلود عکس
مانتو مارک روبرتو کاوارلی .نو هست یه بار شاید تن رفته باشه. حالت کت داره و تو تن فوق العاده است. تن خورش به من تنگه اما باز میاد دستتون. سایز 40. روش زده لارج. برای فصل پاییز عالیه چون کت روش واقعا کته و ضخیم. روی کتش طرح داره که حالت برجسته اس. 250 از تیراژه خریدم و 170 میدمش. آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
2738
تونیک کاملا نو اصلا پوشیده نشده جز واسه همین عکس. مناسب سایز 40 تا 44. قیمت 20تومن آپلود عکس مانتو سارافون. خیاط دوخته. کاملا نو. جنسش مثل کت و شلوارهای مردونه است. اصلا چروک نمیشه و ایست داره. مناسب سایز 40 -42. قیمت 40 تومن آپلود عکس هم مانتو هم تونیک. سایز 44-42 استفاده شده اما تمیز و سالم. 20 تومن. آپلود عکس
مانتو خوشگل تو کرکی. مناسب پاییز و بهار. کاملا نو. سایز 38-40. قیمت 40 تومن(تخفیف خورد 35) آپلود عکس کت لی سنگشور. استفاده شده و گوشه یه جیبش از داخل رفو شده. کسی خواست بعدا عکسش رو میذارم. سایز 38-40 خیلی خوشگله اما سایزم نیست دیگه. 170 خریدم و 30 میدمش(فروخته شد) آپلود عکس
این تونیکا 15 تومن. اولی نو هست و پوشیده نشده اصلا.(نقره ای فروخته شد) آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس نیم بوت. چند بار پوشیده شده. تمیزو سالم. فقط جلوی یکی از کفشا اندازه یه نقطه زدگی داره. سایز 38. 15 تومن آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس
2706