2733
2739
عنوان

خانمهای شاغل لطفااااا

202 بازدید | 8 پست
سلام دوست جونیا جمعه این هفته که بیاد دقیقا یک ماه و یک روز میشه که من در شرکت خصوصی مشغول کار هستم روز مصاحبه فرداش گفتن بیام و مدارک ببرم برای قرار داد مدارک را بردم و بعد از ماه رمضان میشه ماه دوم و خبری از بستن قرارداد نشده. بنظرتون چیکار کنم شنبه این هفته بگم بهشون؟؟ چی بگم بهشون هم اینکه اقدام کنند و هم اینکه بدشون نیاد؟؟ لطفا راهنمایی کنین مرسی
فکر نمی کنم زیاد طول کشیده باشه ، خصوصا که ماه رمضون هم بوده . البته به لتدازه شرکت هم بستگی داره اما کلا فرآیند زمان بری هست
قضاوت کردن زندگی دیگران بیش از گلیم من است من باید زندگی خود را داوری کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم برو بگو حقوقا رو چطور پرداخت می کنن از اینجا سر حرف باز میشه بعد بگو راستی من هنوز قرارداد ندارم یا مثلا بگو تو قرارداد بیمه چطور حساب میشه ساعتی یا روزی ؟ بعد سرحرف باز میشه بگو تو قرارداد ذکر میشه ؟ و ...
ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگرشریف و درستکار باشی فریبت میدهند ، ولی شریف و درستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد . در انتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو و مردم
2731
بزار حقوقا پرداخت بشه اینجوری سر صحبت و باز کن
آمده ایم تا با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم .......... نه به هر قیمتی زندگی کنیم.......... وبلاگ بنیاد نیکوکاری ترنم مهر http://taranomemehr.blogfa.com
نترس برا چی ناراحت بشن ؟ ادم برا پول کار می کنه دیگه عاشق چشم ابروی کسی نیس که
ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگرشریف و درستکار باشی فریبت میدهند ، ولی شریف و درستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد . در انتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو و مردم
عزیزم من اینجوری خیلی سرم کلاه رفته. زودتر باهاشون صحبت کن. حدود 2 ماه بودم ولی یک یک تومانی هم بهم ندادن. هر روز هم میگفت از فردا میرم دنبال کارای بیمه ولی اون فردا هنوز نیومده. اداره کارم شکایت کردم ولی طرف مارو که نمیگیرن
2738
البته من شرکت دولتی هستم ، قراردادها دیر و زود داره فقط ، تجربه شرکت خصوصی و کلاه گذاریهاش رو ندارم
قضاوت کردن زندگی دیگران بیش از گلیم من است من باید زندگی خود را داوری کنم