2726
ایشاله خودتونم حاجت روا شین 14 هزارتا نذر کرده بودم 5هزارتاشو خودم فرستادم 9 هزارتا میمونه همش هم درد زایمان میاد سراغم و میره میترسم نتونم تموم کنم اخه قول دادم قبل زایمانم تمومشون کنم حالا هرکی هرچقدر میتونه کمکم کنه ایشاله خدا حاجت خودشم بده فداتوووووووووووووووون
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من باید 18 زایمان کنم ولی درد میاد و میره دکتر گفت شاید اورژانسی شی حالا تا 10 یا 11 وقت داریم ایشاله تا 11 برم ببینم جلوتر میندازه یا نه خودمم چون نمیدونم چقدر وقت دارم ازشما دوستانم کمک میخوام
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
شیما جان تا 11 وقت دارم چون نوبت دکتر دارم برم ببینم کی وقت میده جلوتر میندازه یا نه اگه تونستی برام پست بذار هرتعداد ی که فرستادی خداخیرتون بده
منم پانصد تا میفرستم برات
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
نی نی شیرین .................200 مریم ................................500 باران بهاری........................500 شیما احتمالا....................2000
2706