2703
2553
من باید مواظب وزنم باشم که زیاد بالا نره، به خاطره مشکلاتی که برام پیش میاد ، با اینکه تو خوردن رعایت می‌کنم ، اما به دلیل یبوست همین جور داره وزنم بالا میره ، هندوانه ، شیر ، هلو ، برگ زرد آلو ، روغن زیتون، خیار ، ... مصرف می‌کنم تو روز ، اما آثری نداره ،در ضمن چون ایران نیستم ، خیلی‌ چیزی خاصی‌ که تو ایران داریم در دسترسم نیست ، به کمکتون احتیاج دارم ، ۶۴ با ردار شدم الان بالای ۶۹ هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دکتر من بهم موسلیوم داده گفت به هیچ وقت پسلیوم نخور تو بروشورش هم نوشته مخصوص دوران بارداری من مزاجم نمیبره شربت منیزیم هیدروکساید گرفتم گاهی میخورم با آب زیاد اثر میکنم
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
ماری جون شیر داغ بخور من با روغن زیتون یبوست میگرفتم نخور اگر دسترسی به کیوی داری بخور عااااااااااااالیه حتی خشک شده یبوست خیلی بده روی غذاهات پودر گل سرخ بریز همه غذاها خاکشیر بخور کاهو زیاد بخور و سر یک ساعت مشخص هر روز برو 10 دقیقه بشین توی دستشویی بعد از یک هفته سر اون ساعت شکمت کار میکنه من بازم اگه یبوست میگرفتم دکتر گفت شیاف گلسیرین یزار هنوز گاهی هفته ای یکبار میزارم عااااالیه
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2714
تو بارداری اولم کلی‌ اذیت شدم به همین دلیل ، از ۶۳ به ۹۷ کیلو رسیدم ،تو غربتو دست تنها یک ماه بیمارستان خوابیدم و وحشتناک ورم کردم جوری که به قلبمو کلیه هام آسیب رسید و ۲ هفته زود تر از موعد سزارین شدم الان ، میترسم دوباره همون بلا سرم بیاد ، این دفعه یه کوچولو هم دارم که جز من و باباش کسی‌ نیست مواظبش باشه ، نمی‌خوام دوباره به اون روز دچار بشم
پس از الان مراقب باش روغن زیتون خودش باعث چاقی میشه نخور هر جور شده یبوست و از بین ببر نمک و شکر خیلی خیلی کم بخور شکلات و لواشک و هندوانه هم چاق میکنه نخور شیر داغ خیلی خوبه و کیوی هر روز بخور شیاف گلیسیرین هم در جا عمل میکنه الان بزاری نهایت ده دقیقه شکمت و خالی میکنه و چون گلیسیرین به هیچ عنوان جذب نمیشه بهترین دارو برای یبوست مخصوصا بارداری هست
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
بچه ها انجیر و تو شیر خیس کنید 7-8 ساعت بمونه بعد شیره شو بخورید عالیههههههههههه
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
2706