2737
2734
عنوان

کی گفته خانوما پر توقع اند...

423 بازدید | 24 پست
یه شوهر باقیافه معمولی آپلود عکس یه حلقه ساده.. آپلود عکس یک مجلس عروسی ساده و کم خرج... آپلود عکس یک ماه عسل ساده... آپلود عکس یک خانه ی کوچک ونقلی حیاط دار که بچه ها بازی کنند.. آپلود عکس بچه هایی دوسداشتنی. آپلود عکس شوهری که مرد خانوادس.. آپلود عکس در عین حال سخت هم کار میکنه.. آپلود عکس یک ماشین کوچک وارزان برای خرید کردن.. آپلود عکس کفش هایی برای مناسبت های مختلف.. آپلود عکس تعدادی لباس و لوازم زیبا... آپلود عکس مقداری لوازم آرایشی.. آپلود عکس
تو تکراری نمیشی...من بهت وابسته تر میشم...
معلومه .. آقایون
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
الهام جون خواهر تو خودتو ناراحت نکن اینا قدر مارو نمیدونن اگه مثه دخترا شمسی خانوم اینا بودم ایششش میفهمیدن توقع یعنی چی
کارشناسان اعلام کردند سرعت حلزون قطع نخاع شده ۱۵ درصد از سرعت اینترنت ابران بیشتر است!خخخخ
2706