2737
2734
سلام به همه خانومای اهواز. . . این تاپیک برای این ایجاد شده که تجربیات آرایش و زیبایی رو که داریم اینجا با هم به اشتراک بزاریم. اگر از محصولی راضی یا ناراضی هستیم با ذکر دلیل اینجا معرفی کنیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم. اگر از فروشگاه یا مرکز خریدی راضی یا ناراضی هستیم اینجا بگیم و از نظرات همدیگه بهره ببریم. همدیگه رو در خرید محصولاتی که در اهواز کمیاب هستن و سخت گیر میاد یا خرید محصولات اصل و ارجینال کمک کنیم. مراکز خرید و فروشگاه های آرایشی بهداشتی خوب،قابل اعتماد و یا بد رو به همدیگه معرفی کنیم. تجربه های خوب و بدمون رو از آرایشگاه ها و مراکز زیبایی اهواز با هم درمیون بزاریم. و . . . همه به همدیگه کمک کنیم که خوشگل تر باشم امیدوارم این تاپیک برای خانومای گل اهواز مفید باشه
به من باشه . . . دلم میخواد،همیشه پیشِ من باشی [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مرسی خانومای گل اهوازی امیدوارم همه همشهریای عزیز همکاری کنن و بتونیم این تاپیک رو همیشه پر رونق و بالا نگه داریم
2738
رها جون فکر میکنم37 تومن باشه.البته من یه سال پیش خریدم.فروشگاه هایی هم که من میدونم محصولات دبورا رو دارن یکی فروشگاه هایلنده، 14 غربی کیانپارس،برج،طبقه همکف و یکی دیگه هم فروشگاه شهر قشنگ، پاساژ کارون،زیر زمین.کنار فروشگاه هایلند(اونی که تو پاساژ کارونه)هستن.
2706