2733
2739
سلام به همه خانومای اهواز. . . این تاپیک برای این ایجاد شده که تجربیات آرایش و زیبایی رو که داریم اینجا با هم به اشتراک بزاریم. اگر از محصولی راضی یا ناراضی هستیم با ذکر دلیل اینجا معرفی کنیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم. اگر از فروشگاه یا مرکز خریدی راضی یا ناراضی هستیم اینجا بگیم و از نظرات همدیگه بهره ببریم. همدیگه رو در خرید محصولاتی که در اهواز کمیاب هستن و سخت گیر میاد یا خرید محصولات اصل و ارجینال کمک کنیم. مراکز خرید و فروشگاه های آرایشی بهداشتی خوب،قابل اعتماد و یا بد رو به همدیگه معرفی کنیم. تجربه های خوب و بدمون رو از آرایشگاه ها و مراکز زیبایی اهواز با هم درمیون بزاریم. و . . . همه به همدیگه کمک کنیم که خوشگل تر باشم امیدوارم این تاپیک برای خانومای گل اهواز مفید باشه
به من باشه . . . دلم میخواد،همیشه پیشِ من باشی [smiley]s/sm_41.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی خانومای گل اهوازی امیدوارم همه همشهریای عزیز همکاری کنن و بتونیم این تاپیک رو همیشه پر رونق و بالا نگه داریم
2738
رها جون فکر میکنم37 تومن باشه.البته من یه سال پیش خریدم.فروشگاه هایی هم که من میدونم محصولات دبورا رو دارن یکی فروشگاه هایلنده، 14 غربی کیانپارس،برج،طبقه همکف و یکی دیگه هم فروشگاه شهر قشنگ، پاساژ کارون،زیر زمین.کنار فروشگاه هایلند(اونی که تو پاساژ کارونه)هستن.
2706