2733
2734
امروز پسر ۲ سالمو بردم برای خون ازمایش البته بگم من ایران نیستم خلاصه رفتیم تو اتاق مامانم هم باهام بود اول گفتم اون پسرمو ببره من بیرون وایسم اما چون خودش هم خون داده بود گفتم سخته بخواد پسرمو سفت نگه داره خلاصه ۲ تا خانوم اومدن و بهم گفتن بشین رو صندلی دستای پسرت هم محکم نگه دار من قبلا هم برده بودمش خون ازمایش خوابونده بودنش رو تخت و ازش خون گرفتن اما این دفعه نشوندنش تو بغلم زنه احمق نفهم قبل از این که رگو پیدا کنه سرنگو کرده تو دست پسرم داره میچرخونه تا رگو پیدا کنه منم داشتم میدیدم هیچی نگفتم پسرم اینقدر جیغ زد و گریه کرد تا بالا اورد خیلی زیاد منم هر چی از دهنم در اومد به زنه گفتم ، گفتم وقتی بلد نیستی انجام نده تو مادری بچه داری فکر کن اینم بچه خودت اینجوری میکردی باهاش میگه بچست تکون میخوره میگم البته که تکون میخوره تو باید می خوابوندیش که مسلط باشی بهش بعدم کلی دادو بیداد کردمو بهش گفتم ازت شکایت میکنم اینجا کاناداست نه کشور عقب مونده خودت اخه زنه سیاه پوست بود شماره رییسشو گرفتم زنگ بزنم گفتم پول مفت میگیرین کارتونو بلد نیستید حالا این وسط مامانم داره میبینه حال منو میبینه بچم داره خودشو از گریه میکشه داره از اونا دفاع میکنه میگه دستمالبدین بچه بالا اورده تمیز کنم منم عصبانی شدم هی میگه هیچی نگو هیچی نگو بهش گفتم برو دیگه هیچ وقت نمیخوام ببینمت شما جای من بودین هیچی نمیگفتین ؟
این روزها ، به جای " شرافت " ، از آدم ها " شر " و " آفت " می بینی ...!
وقتی کسی اندازه ات نیست ، دست به اندازه ی خودت نزن !
نه دوربین جون به این که کارشو بلد نیست من که اینقدر احمق نیستم به چیزی که خودش توش نقشی نداشته توهین کنم اما کارشو بلد نبود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همش میگفتن بچست تکون میخوره حرف مزخرف من که اومدم بیرون اما مامانم میگفت زنه گریه افتاده
2738
به مامانم اون وسط جای این که به فکر من و بچم باشه داره میگه ول کن طوری نیست طرف اونارو گرفته
شوهرم که قربونش برم هر موقع باید باشه نیست مامانم هم همه براش مهمن غیر از بچه هاش
بچه من گناه نداره به خاطر احمق بودن یه نفر باید اذیت بشه مامانم که ول کرد رفت اما ازش توقع این کارو نداشتم من بارها به خار مامانم از بچم گذشتم اما اون چی
خیلی بد برخورد کردی از اول بچه باید بغل خودت بود. چرا به مامانت سپردی؟ بچه هیح چا جز آغوش مادر نباید موقع واکسیناسیون و ... باشه با مامانت هم خیلی بد برخورد کردی.حتی با خانومه. خصوصا چلوی بچه
عزیزم من که در جریان جزئیات نیستم کلی گفتم شما حق مسلم داشتی که بابت بی دقتی اون خانم در قبال بچه اتون ناراحت بشید منم بودم شاکی میشدم ولی مادرتون هیچی نگفته و فقط سعی کرده قائله رو بخوابونه و حرفش ب معنای جانبداری از اونا نبوده توقع نباید داشته باشی پا به پات علیه اونا داد داد کنه بالاخره باید یکی ارومت می کرد ولی با این همه بازم با توجه به چیزی که نوشتید و نه قضاوت جزئی میگم مادرتون حرف بدی نزد و شما تند رفتید ببخش ناراحتت کردم امیدوارم ازم دلگیر نشی فقط چیزی که حس کردم برات نوشتم
2706