2703
2553
عنوان

ریمل دیپ رومنس بخرم یا کلاسیک؟؟

9429 بازدید | 25 پست
لطفا اگر تازه خریدین قیمتشو و اینکه مژه رو چجوری میکنه رو هم بگین؟؟
خداوندا تو چه بی نهایت میبخشی و ما چه حسابگرانه تسبیح میگوییم
من دیپ رومنس داشتم خیلی خوب بود
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم مژه هام بلندوفرخورده است اما وقتی میزدم مژه هام حجیمترمیشد
هیــــــــــــــــــــــــس !!!یواشتر از عشقتون بگید !!!شاید کسی تنها باشه !!! اینقدر این باهم بودنتونو به رخ نکشید... قدرش را بدانید... دستانش را ببوسید... ساعتها نگاهش کنید... از دستش ندهید... برایش وقت بگذارید... از کنارش بودن 
2456
2714
من 2سال پیش خریدم14بود خیلی دنبال ریملش بودم اما اسمشویادم نبودتا اینکه یکی ازبچه هاعکسشوگذاشت اسمش یادم اومد الان حتمابیشترم شده قیمتش
2706