2733
2734
عنوان

بهترین آرایشگاه عروس در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 124863 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز رفتم کارای سوزان میشل را دیدم واقعا معلومه انگلیسی است .قد بلند ،و خوش هیکل دوست داشتنی .اینا رو گفتم چون ظاهر برام مهمه نشان دهنده یک سری چیزهای هست ،کارمندش واقعا مودب و خوب بود ،کارا رو تو آیپد دیدم ،عالی بود بزرگ کردم ،جالب بود أصلا فک نکردم کارا تو ایران باشه و تمام مدت فک می کردم دارم ژورنال اروپایی برای تبلیغات می بینم از اارایش ها خیلی شیک ،اروپایی بود زیاد ساده نمی گم بود چون خیلی قیافه ها شیک عوض شده بود و تازه سوزان از کار عکاساش زیاد راضی نبود ،خیلی خلاقیت داشت و مدل خوشگل استفاده نکرده بود می گفت همه أدما که می این من ارایششون کنم خشگل نیستن و ترجیح می دم ادمای معمولی راارایش کنم ،کن واقعا خوشم امد از کارش و شخصیتشون فقط قیمت مشکل داشتیم چون من ٣روز عکاسی دارم و گفت باهام می اد و ارایشمو گاهی عوض می کنه ،چون دیدم به ادم ٦نوع ارایش متفاوت زده نمی تونستم بأور کنم یه ادم می تونه هربار قشنگتر بشه :)
ولی به شوهرم گفتم فقط می رم پیش سوزان ،من خیلی سخت انتخاب می کنم و الآن بهتر از سوزان میشل ندیدم چون کارای همه ارایشگر های تهران را رفتم دیدم و می دونم ارایششون چه سبکی است .
من عروسیم یک ماه دیگه است و خبر می دم
مرسی مینو جان ،من توصیه می کنم از نظرهای دوستامون استفاده کنیم چون برای من درست و خوب بود.
2731
دوستان عزیز بأور نمی کنم که یک نفر می تونه این قد مهربون و دوست داشتنی باشه، دارم در مورد سوزان میشل می گم. یکی از دوستام رو معرفی کردم بهش گفته قیمت من اینه ولی تو چه قد می خوائی هزینه کنی. با دوستم کاملا رآه اومده و خیلی خوشحالم که شما هم بدونید. یه چیز جالب تر کلی کارای بدون روتوش داره که اریش را واقعا نشون میده و اکه مدلی بدی برات تست می کنه که ببینی. خیلی عروسا خودشون از عکساشون بهتر بودن اینطور که من شنیدم
دوستان دیدن البوم میکاپ ارتیست ها مجانی است ! و بروید همه جا را ببینید و البوم کار سوزان میشل را ببینید یا عروس های زنده اش را ببینید تا تفاوت میکاپ و تفاوت سبک را متوجه شوید . موفق وشاد باشید.
سلام دوستان عزیزم من عروس سوزان میشل بودم و واقعا عالی شدم ،اگه دنبال کار خوب و شیک و لاکچری هستید برید پیشش ،اگه کار معمولی می خواهید نرید چون هم انجام نمی ده و هم برای کار معمولی گرونه، همه گفتن وقتی وارد باغ شدم واقعا به مراسم شکوه دادم أون شب برام عالی بود . و کار خوب باید معرفی شه چون تازه چند ماه امده ایران . من یک کار خاص و شیک و لاکچری می خواستم و واقعا دریافت کردم . توصیه أم به کسایی است که این استایل را دوست دارن . من راضی بودم خواستم شما هم بدونید !
2738
خانم مینو و مارال و..... به نظر میاد شما رابطه خاصی با خانم سوزان میشل داریدمیشه لطفا این بازی تبلیغاتی بچه گانتونو تموم کنید؟ خانم سوزان اینکه به این شیوه بازاریابی میکنید درست نیست از انسانیت به دوره شما که وضعتون خوبه یه مقدار پول صرف این بازیتون کنید
اینجا هم نمونه کارهای هانیه جان هست که واقعا خیلی عالیه و احتیاج به توضیح نداره http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=829164&PageNumber=1
یک لحظه هم شک نکن که نگاه ما به زندگی و کردار ما تعیین کننده ی حوادثی است که بر ما می گذرد.
سالن زیبایی ابریشم بهترین سالن زیبایی زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید و تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه . ۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸ میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸ www.abrishambeauty.ir
سلام سالن زیبایی ابریشم بهترین سالن زیبایی زنانه تهران با پرسنلی بسیار حرفه ای و کار کشته و با مدیریت جدید و تمامه خدمات آرایشی و بهداشتی رو ارایه می دهد و همچنین ارایه خدمات عروس با تخفیف ویژه . فقط کافیه یکبار امتحان کنید. ۸۸۱۷۱۱۴۶ - ۸۸۷۳۲۱۱۸ میدان آرژانتین‌ خیابان بیهقی بین کوچه ۱۲ و ۱۴ پلاک ۱۸ www.abrishambeauty.ir
2706