2737
2739
عنوان

بهترین آرایشگاه عروس در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 124864 بازدید | 161 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان نظری نیست ،!!؟میکاپ ارتیستی که متفاوت از بقیه ارایش کنه نیست؟؟ !!
ارایش مژه را دوست نداشتم که کلی تبلیغات کرده !
لطفا نظر بدید ممنون میشم دوست دارم یه جای عالی برم قیمت مهم نیست برام ،یه کار متفاوت و شیک .
همه دارن کارای عید را انجام می دن ؟
من دنبال یه میکاپ ارتیست حرفه ای هستم کسی که کارش فرق کنه اروپایی و شیک درست کنه ساده و فوق العاده ش شیک
عید تون پیشاپیش مبارک دوستان
2731
سلام بچه ها من برگشتم :)
دیروز رفتم موهامو هایلایت کردم و ابروهامو برداشتم ، حسابی راضی هستم و خرسند .گوجه ای کردم .
برید حتما،
سوزان میشل انگلیسی ،کاراش گرونه اما می تونی مطمئن باشی که موهات عالی میشه چون برند استفاده می کنه وهم کاراش عالی است .
خوشحالم که بهتون گفتم .
همه شمارشو أزم گرفتن از دیروز که موهامو رنگ کردم
09127909269
22013992
دیروز رفتم موهامو هایلایت کردم و ابروهامو برداشتم ، حسابی راضی هستم و خرسند .گوجه ای کردم .
برید حتما،
سوزان میشل انگلیسی ،کاراش گرونه اما می تونی مطمئن باشی که موهات عالی میشه چون برند استفاده می کنه وهم کاراش عالی است .
خوشحالم که بهتون گفتم .
09127909269
22013992
برید حتما،
خوشحالم که بهتون گفتم .
09127909269
22013992
2738
من یکی از دوستام یک ماه قبل عروسیش رفت چهره پردازان از ارایشگاه امده بود و شوهرش گفته بود این چه ارایشیه و کلی ناراحت بود و ماهم واقعا ناراحت شدیم اخه بدون ارایش قشنگتر بود.نمی دونم چرا اینجوری ارایش می کنن،من نمی خوام شب عروسیم چشام اشکی باشه.
من هنوز دنبال میکاپ ارتیست خوبم ،منتظر نظراتتون هستم .
سلام مارال جان
یه میکاپ ارتیست انگلیسی ،که چند ماه امده ایران ، ارشیتکت کار میکاپ پاره وقت انجام می ده ما برای بازسازی و طراحی داخلی خونمون دنبال یه کار حرفه ای بودیم ایشونو معرفی کردند بعد فهمیدیم جدا از کار دیزاین و.. سالن تونی &گای و اکادمی میکاپ لندن بوده به مدت و این دوره ها رو دیده من که واقعا نمی دونم این اروپایی ها چه جوری از وقتشون استفاده می کنن که این همه کار بلدن ،فهمیدیم ویلون می زنه ،
نقاشی می کشه چند تا تابلو هاشو دیدم ،و این خانم ٢٦سالشونه ، اسمش ،سوزان میشل است .
جدا از همه کارایی که می دونه فوق العاده مهربان .ساده .شیک پوش من عاشق رفتارش و اخلاقش هم شدم و خیلی خوشحالم با سوزان جان اشنا شدم من کار خانه مونو نتونستیم با سوزان جان انجام بدیم چون گرون بود ،أما میکاپ عروسیمو رفتم پیشش ،و همه جا ازش تعریف می کنم چون برام بهترین کار را انجام داد و واقعا خوشحالم که میکاپ ارتیستم سوزان میشل بود .
فوق العاده شیک و زیبا بودم همه گفتند .
این تجربه من بود
امیدوارم زیبا زندگی کنید.
سلام مارال جان
یه میکاپ ارتیست انگلیسی ،که چند ماه امده ایران ، ارشیتکت کار میکاپ پاره وقت انجام می ده ما برای بازسازی و طراحی داخلی خونمون دنبال یه کار حرفه ای بودیم ایشونو معرفی کردند بعد فهمیدیم جدا از کار دیزاین و.. سالن تونی &گای و اکادمی میکاپ لندن بوده به مدت و این دوره ها رو دیده من که واقعا نمی دونم این اروپایی ها چه جوری از وقتشون استفاده می کنن که این همه کار بلدن ،فهمیدیم ویلون می زنه ،
نقاشی می کشه چند تا تابلو هاشو دیدم ،و این خانم ٢٦سالشونه ، اسمش ،سوزان میشل است .
جدا از همه کارایی که می دونه فوق العاده مهربان .ساده .شیک پوش من عاشق رفتارش و اخلاقش هم شدم و خیلی خوشحالم با سوزان جان اشنا شدم من کار خانه مونو نتونستیم با سوزان جان انجام بدیم چون گرون بود ،أما میکاپ عروسیمو رفتم پیشش ،و همه جا ازش تعریف می کنم چون برام بهترین کار را انجام داد و واقعا خوشحالم که میکاپ ارتیستم سوزان میشل بود .
فوق العاده شیک و زیبا بودم همه گفتند .
این تجربه من بود
امیدوارم زیبا زندگی کنید.
2706