2726
عنوان

.........خاطره اولین باری که پریود شدین!!!.........

| مشاهده متن کامل بحث + 373346 بازدید | 296 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای ماهک جون خیلی جالبه.
من بی چاره که دوم راهنمایی بودم و زنگ پرورشی بود که دیدم حس بدی دارم. رفتم دستشویی و بببببببببببببببببله. حالا مونده بودم چی کار کنم. لباس زیرم رو شستم و گذاشتم تو یک نایلون تو کیفم. از کلی دستمال هم استفاده کردم. وااااااااااااااااااااااای چه قدر ناراحت بودم تو اون شرایط. برگشتم سرکلاس. معلمم گفت روزنامه دیواری که درست کرده بودم رو به دیوار بزنم. با اون حالم روم نشد قبول نکنم. تا زنگ خورد و رفتم خونه دنیا جلوی چشمم تیره شده بود.
خونه مامانم نمی دونم از کجا فهمید رفت سراغ کیفم و بعد بهم نواربهداشتی داد وای چه قدر ناراحت بودم.تا یک روز رفته بودم تو اتاقم و در رو از خودم قفل کرده بودم
هستی من پارسا و پارمیس
2728
ولی یه خاطره ی این جوری از یکی شنیدم. می گفت که یه روز به یه پسره که خیلی دوستش داشته نگاه می کنه. مامانش هم وقتی این بچه بوده بهش گفته بوده که آدم به پسرها نگاه نمی کنه اگه نگاه کنی ال می شه و بل می شه. بعد از اینکه طرف میاد خونه می بینه پریود شده. از ترس اینکه به اون پسره نگاه کرده و این بلا سرش اومده قضیه رو از مامانش پنهان می کنه. چند دوره اینجوری می شه که آخرش مامانش متوجه می شه
نده خدا نی لی ، دلم به حالت سوخت

ماهک عزیز بهت حق می دم اما اون موقع ما دختر بودیم ، زمانی که یه دختر 13 ساله اون روزی بودیم با الان خیلی فرق می کنه اون موقع بحث آبرو و حیا بود... بحث خجالت من خودم که این طوری بودم اما الان دیگه این طور نیست، حتی کم مونده بگم چه موقع م ن با شوشو رابطه داریم ههههههههههههههههه

منم اولین باری که پری شدم یادمه کلاس دوم راهنمایی بودم ، و از همه جالبتر این که چند ساعت به تحویل سال نمونده بود ....من زیاد در طول روز به دستشویی نمی رم اما اون روز من ده بار بیشتر رفتم و هر بار هم از ترسم لباس زیر خودم را می شستم دوباره می پوشیدم که مامانم فهمید و رفت برای لباس زیر مخصوص و نواری که داخلش آماده کرده بود و روش برام گذاشت .... منم یادم می یاد اصلا روزای اول نمی تونستم با این که یه چیزی تو تنم است راه برم ... احساس بدی بود .. همش احساسمی کردم داره دیده می شه .... چه مسخره بود... اما ماشاء الله الان رومون به همه چیز باز شده ....هههههههههههه
من چون 3 تا خواهر دیگه هم دارم اطلاعات لازم نه کافی در این ارتباط داشتم.
یادم میاد تابستون بود و من مهر ماه اون سال میرفتم سوم راهنمایی. یه روز داشتم سر به سر خواهر کوچیکم میذاشتم و تا پا شد بره با خنده و مسخره بازی بهش گفتم هه هه هه پشت لباست قرمزه پریود شدی و کلی مسخره بازی تا حرصش بگیره. اما از بخت بدم وقتی بلند شدم رفتم دستشویی در کمال ناباوری دیدم خودم پری شدم و رنگم پرید و زود خواهر وسطیمو صدا کردم کمکم کنه اونم برام نوار آورد استفاده کردم. البته دفعه دوم پری دقیقاً یکسال بعد اتفاق افتاد.
می دونید علت خجالت چیه؟ به نظر من وقتی آدم توی سن کم پری می شه واقعاً معنی این کار رو نمی دونه و براش خیلی نا مفهومه. من یادمه دومین بار که پری شدم خونه دایی بابام توی کرج مهمون بودیم و قرار بود شب رو اونجا بخوابیم. من شب که دیدیم دارم پری می شم با خودم فکر کردم که اگه الان من به مامانم بگم اون از کجا برام نوار بهداشتی بیاره. رو این حساب بهش نگفتم و شب تا صبح با دستمال کاغذی خوابیدم. فکرش رو بکنید توی خونه ی مردم آدم اینجوری بشه. صبح که شد دیگه دیدم چاره ای ندارم. باید به مامانم بگم همین که گفتم زودی رفت برام آورد. همه ی اینها از کم عقلیه آدمه
من یه دایی دارم که آمریکا زندگی می کنه. یادمه که یه بار با دخترش که چند سال هم از من کوچیک تره اومده بودند ایران. یه روز دختر دایی ام حالش خوب نبود و تا عصر توی اتاق خوابید. دایی ام اومد گفت که پری شده و گفت که وقتی اینطوری بشه باید تا عصر بخوابه. عصر که همه ی مردها از جمله پسر دایی هام و پسر خاله هام اومدن خونه باز دایی ام داشت به اونها توضیح می داد که جریان خوابیدن دخترش چیه. عوض اون من از خجالت داشتم آب می شدم و تعجب از اینکه پدر آدم هم از این قضایا حرف بزنه. در اصل باید همین جوری باشه که متأسفانه نیست.
2706