2737
2734
عنوان

.........خاطره اولین باری که پریود شدین!!!.........

| مشاهده متن کامل بحث + 373480 بازدید | 296 پست
ای بابا تاپیک مال چند ماه پیش هست که!! فکر کردم جدیده.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
دوستم میگفت یکی از همکلاسی های دوران دانشگاهش از کلاس چهارم ابتدایی تا سوم راهنمایی به خاطر تحصیل پدرش تو انگلیس زندگی می کردند، میگفت مسائل روابط بین دختر و پسر رو که تو دوران راهنمایی به بچه ها توضیح دادند!
در مورد پریود شدن هم کلاس پنجم که بودند یه بار دخترا رو بردن و مسائل رو کاملا بهشون توضیح دادند و بهشون انواع نوار بهداشتی رو معرفی کردند!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام منم تازه عضو شدم من از همه شما خاطرم بدتره من 3سالم بود و مادرم مرحوم شد و نامادری اومد تو زندگیم هیچی به من نمی گفت اصلا کاری به من نداشت ی معلمهای بیسوادو اخمویی داشتیم بدتر ی نامادری زودن وقتی من تو 13سالگی پری شدم گفتم حتما از بس نامادریم منو اذیت کردن قلبم پاره شده داره از من خون میا د و زود رفتم به دوست مامانم زنگ زدم گفت بیا اینجا رفتم اونم گشاد گشاد به من توضیح داد و بهم نوار بهداشتی داد و من راهی شدم بعد از فهمیدن نامادریم حسابی کتک خوردم که چرا به اون نگفتم الان به خودم میگم خدا به من بچه دختر بده حتما قبلش آمادش میکنم برای روبرو شدن با این مسءله ان شاال..
خودم باعث شدم غمگین بشم حالا چه کنم .....
فکر کنم من زودتر همتون پریود شدم....هنوز پنجم دبستان بودم هیچی هم در موردش نمیدونستم...یادمه روزهای اول که اینجور شدم نمیدونستم چیه...جالبیش هم این بود نماز هم میخوندم در اون موقع...خوب یادمه سرنمازه از خدا میخواستم این بیماری منو شفا بده...خو نمیدونستم چیه
خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏
2738
منم کلاس چهارممو تموم کرده بود یعنی تابستونش خاله پری اومد

تو حیاط بودمو داشتم بازی میکردم رفتم خونمون دسشویی اول نفهمیدم چیه بعد همه چیمو عوض کردم بعد باز رفتم ادامه بازیم دوباره رفتم دسشویی دیدم بازم خونه منم ترسیده بودم زدم زیر گریه و به مامانم و گفتم مامانمم باهم گریه میکرد

آخه هنوز خیلی کوچولو بودم

مامانم زنگید به مامان جونمو گفت بعد گوشیو داد به مامان جونمو مامان جونم بهم گفت قضیش چیه

ولی خیلی بد بود و ترسیده بودم
2706