2726
عنوان

نمیدونم چجوری بگم؟

803 بازدید | 28 پست
ببینید بچه ها یکی از دوستام میگه شوهرش خیییلی هاته و وقتی که مایل به رابطه باشه هیچ چی جلودارش نیست.حتی اگه وسط روزه گرفتنش باشه با اینکه ذوستم هم روزه اس و2یا3ساعت به افطار مونده نمیتونه طاقت بیاره وکار خودشو میکنه.زنش هم نمیتونه جلوشو بگیره. حالا میگه چند بار پیش اومده سحر بیدار شدیم سحری هم خوردیم 10 دقیق به اذان صبح میگه میخوام/از اونجایی که نمیتونم جلوشو بگیرم واصصصصصصصلا دوست ندارم روزه ام خراب شه اینکارو انجام میدن ولی بعدش با اینکه اذان هم گفته شده میرم غسل میکنم روزه ام رو هم میگیرم.چون منکه هیچ میلی به رابطه نداشتم ولذتی هم نمیبرم از اوونجایی هم که خدامیگه توهمه کار نیت مهمه منم نیت وقصد روزه دارم پس حالا اگه نیم ساعت بعد اذان مجبور شم برم غسل کنم در هر صورت روزم باید درست باشه. بنظر شما با توجه به شرایطش روزه اش درسته یا نه؟
مهـم نیست چه رنگـی باشـی ، خوش که باشـی ، پـنـجه ی آفتـابـی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا این مشکل الانش نیس مشکل 8سال زندگیشه. خودش که میگه اعتقاد دارم که قبوله فقط این وسط برای خودم سوال شده
روزه استراحت دادن به معدست وگرنه هر رفتار نیکی که از آدم روزه دار انتظار میره باید تو کل زندگیش اون طور باشه نه فقط تو اون روز. همراه شدن با زن و یا شوهر هم از کارهای روزمرگیه انسانه. حالا نگید کافره این نظر شخصیه منه
www.ninisite.com/discussion/topic/1692415/نمی-دونم
آخه دوستم توی رابطه کلا سرده حتی از روز اول ازدواجش.تاجاییکه راه داشته باشه سعی میکنه در بره ولی بعضی اوقات هم دقیقه نود شوهرش خرشو میچسبه.
به نظر من صحیح نیست چون روزه یه قانونی داره و باید رعایت شه چه یه ساعت چه دم افطار باید بلد باشه و زودتر خودش پیشنهاد بده ولی بهتر اینه که به مرجعش رجوع کنه
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار
2706