2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرین جان میشه به من توضیح بدی اولین باره میخوام برم بخرم.........علاوه بر اینکه دکتر بهم قرص لتروزولم داده ....تا روز دهم پری بخورم....کیت رو کی استفاده کنم؟
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
2731
2738
سلام خوبید؟ من دوماه قبل دورم 28 روزه بود ، ماه قبل 32 روزه شد . این ماه و نمیدونم چند روزه میخواد بشه؟ کی باید کیت تخمک گذاری رو استفاده کنم. امروز هم روز 13 پری ام. ممنون میشم.
فقط میتونم بگم خدایا شکر که منو لایق اسم "مادر" دونستی..... خودت برام حفظش کن
سلام سودا جون شما ازروز12کیت بذار.اکه دیدی فقط یه خطه فرداش دیکه نذار.بسفرداش بذار.اکه جنسیت واست مهم نیست ازوقتی دیدی خط کمرنک بایین نمایان شد.اقداماتوشروع کن کلم.موفق باشی ایشالا که زودی مامان میشی
سلام عزیزم من . من دیروز چند تا کیت روژان تهیه کردم. هیچ راهنمایی روش نداره، نمیدونم چه جوری استفاده کنم. کدوم سمت رو باید تو ظرف ادرار بذارم؟ سمتی که نوشته LH یا سمتی که فلش داره؟
دیشب دو تا کیت رو از سمتی که LH نوشته گذاشتم، ولی هیچکدوم جواب نداد و خراب شد. بعد اینکه برچسب روش رو باید بکنم یا نه؟ کیت های خارجی خیلی خوب و دقیق هستن و دو صفحه توضیح دادن ولی این کیتها حتی یه راهنمای کوچولو هم ندارن.
2706